Delf b1

Delf b1

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

DELF рівня B1 Навчальна література для підготовки до іспиту

Міністерство освіти Франції зацікавлене в тому, що нові люди, які приїжджають у країну на навчання, роботу, не просто розуміли французьку мову як іноземну, а й сприймали почуте на слух. Нові люди Франції можуть заглибитись у вивчення культури та історії Франції, вивчаючи літературу світової класики. Тому охочим вивчати французьку мову як іноземну пропонують отримати два види сертифікатів, а саме DELF, DALF. Існує і іспит DILF, але він зустрічається рідко, і є підтвердженням серйозності намірів на шляху вивчення французької як іноземної, оскільки це попередній рівень, навіть не базовий.

DELF вважається одним із найпоширеніших іспитів на знання французької, оскільки є можливість пройти тестування від рівня A1 до B2. Більш просунутий рівень стосується іспиту DALF, і це C1 та C2, рівень носія мови.

DELF, або Diplome d'études en langue française, умовно поділяють на кілька тестів. Чим вони відрізняються? Різниця криється у цільовій аудиторії тесту. Адже різні теми пропонуватимуть розкривати дорослим та дітям, хоча рівень знання французької мови може бути одним і тим самим. Є DELF Prim, який спеціально розроблений для тестування рівня знання французької мови у дітей віком від 8 до 12 років. DELF Junior/DELF Scolaire орієнтований на підлітків віком від 12 до 17 років. Щоб працювати і жити у Франції, доведеться записатись на DELF Pro.

 

Навчальний посібник Delf B1 від видавництва Didier

DELF B1 sujets, або теми, які належить розкрити під час складання іспиту з французької мови, зустрічаються у навчальних посібниках видавництва Didier. Навчальна література серії Reussir Le Delf умовно поділяється на кілька розділів, інформація у яких спрощує підготовку до аудіювання, письма, розмови з екзаменатором, читання.

Які тематичні розділи можна знайти у навчальному посібнику серії, випуском якої займається Didier? Опис екзаменаційних завдань та рекомендацій для ефективного складання іспиту з французької мови можна знайти в розділі На допомогу учню. У розділі Потренуємося можна знайти безліч практичних вправ різного рівня складності. Є можливість самостійно оцінити свої знання, щоб професійна оцінка не стала здивуванням. А в окремому розділі про Францію можна зустріти матеріали, за допомогою яких можна більше дізнатися про країну, її культуру, життя людей, що населяють франкомовну країну. І цієї інформації буде цілком достатньо, щоби підготуватися до бесіди з екзаменатором.

 

Популярна навчальна література Delf B1 від Cle International

Підручник ABC DELF В1 представлений широкому загалу як один з хороших прикладів для швидкої та ефективної підготовки до тестування DELF рівня В1. Навчальний посібник має таку ж популярність як Reussir Le Delf B1, Delf B1 Junior Scolaire.

Вагомим аргументом на користь навчальної літератури від французького видавництва Cle International серії ABC є визнання навчального посібника міжнародними організаціями, зокрема Міністерством освіти України. І Delf Junior Scolaire B1 відповідає стандартам складання іспитів з французької мови як іноземної, розроблений CIEP, Міжнародним центром досліджень у галузі освіти, спеціально для Міністерства освіти Франції.

За допомогою Delf B1 Junior є можливість підтягнути свою французьку мову у питанні розуміння почутого або сприйняття інформації на слух. У розділі La compréhension orale B1 Delf учню пропонують прослухати складні тексти, які навряд чи варто порівнювати з рівнем A1 та A2, базовими рівнями вивчення французької як іноземної. Складність тексту визначають як за словниковим запасом, а й тем, запропоновані для аудіювання. Учень повинен підтримувати розмову як на побутові теми, а й пов'язані з економікою, медициною, наукою, технікою. Тому важливо щодня слухати французьку мову, правильно вимовляти слова, щоб потім уловити їх на слух.

La compréhension écrite є наступним етапом на шляху складання міжнародного іспиту з французької мови. Письмова мова на рівні B1 так само важлива, як і розуміння почутого. Учню доведеться впоратися з справді нелегкими вправами, продемонструвавши своє розуміння написаного. Тому в Delf Junior B1 можна натрапити на статті з журналів та газет, які краще опрацьовувати максимально добре. Адже на іспиті пропонують попрацювати зі справді складними текстами, де не все так очевидно, і не все так просто, як може здатися на перший погляд.

За La compréhension écrite йде Delf production orale B1, коли належить підготувати цілий текст на задану тему. Необов'язково бути письменником чи автором книжок, щоб підготувати добрий текст. Важливо навчитися граматично правильно викладати свої думки, щоб здивувати насамперед себе, а потім — екзаменатора.

Delf b1