Delf a1

Delf a1

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

111

111

Підручники Delf A1 Україна Київ


Delf Prim A1 Hachette чи Delf Junior Scolaire A1 CLE International? Особливості складання тесту DELF рівня A1

Незважаючи на те, що тести рівня DELF A1 та DELF A2 трохи схожі, адже відносяться до базового рівня володіння французькою мовою як іноземної, різниця між ними суттєва, особливо для початківців. Якщо A1.1 вважається попереднім рівнем, до якого можна підготуватися з Delf Prim A1 1 і має відношення до складання іспиту DILF, то A1 вже є частиною міжнародного тесту DELF.

 

Різниця між DELF A1 та DELF А2


Для підготовки до Delf A1 підручник стане справжнім радником, другом та помічником. Багато учнів беруть ABC Delf Junior Scolaire A1 та Reussir Le Delf A1, як дві з найзатребуваніших серій навчальної літератури серед поціновувачів мови кохання, Вольтера та Рабле. Тоді як для освоєння рівня A2 доведеться змінити навчальну літературу, оскільки рівні A1 і А2 відрізняються складністю, і все починається зі структури тестів.

Досить мигцем поглянути на структуру тестів DELF A1 і A2, щоб зрозуміти, що є над чим працювати, і повозитися, і це два абсолютно різні за змістом тести. Загалом кожен із тестів складається з чотирьох частин, зокрема розуміння прочитаного. Йдеться про Comprehension Ecrite Delf A1 та A2, інформацію про що можна знайти у спеціалізованій навчальній літературі. Крім розуміння прочитаного, важливо визначити, як добре учень розуміє почуте, чи сприймає інформацію іноземною мовою на слух. Це Compréhension Orrale. До окремої категорії відносять уміння писати. Четверта частина тесту стосується того, як добре вдається відтворити почуте, сформувати найпростішу думку, використовуючи ключові слова.

Якщо кожен із тестів поділено на чотири частини, або розділи, то кожен із розділів оцінюють у 25 балів, що є максимальним значенням за правильно виконані завдання. Щоб успішно скласти один із іспитів, потрібно набрати максимальну кількість балів — 100 балів.

Оскільки тести різних рівнів відрізняються складністю, майже очевидним здається те, що на DELF A1 відведено трохи менше часу, ніж виконання завдань у рамках DELF A2. Якщо на DELF A1 доведеться витратити 80 хвилин свого часу, DELF A2 має тривалість 100 хвилин.

Як розподіляється час на кожному іспиті? У випадку з рівнем A1 на слухання виділяють близько 20 хвилин, тоді як для отримання сертифіката рівня A2 необхідно продемонструвати успіхи в розумінні почутого тривалістю 25 хвилин. На читання виділяють однаковий час в обох випадках – по 30 хвилин. Щодо листа, на підготовку тексту рівня A1 виділено 30 хвилин, тоді як текст рівня A2 можна буде написати за 45 хвилин. Очевидно, що із завданням рівня A2 буде впоратися набагато складніше, якщо не готуватися заздалегідь до тестування.

По 5-7 хвилин виділяють на усне мовлення для учнів, які пройшли підготовку до іспиту з використанням спеціалізованої літератури, у тому числі Delf Prim A1 та Delf Junior A1, то на усне мовлення рівня А2 - 6-8 хвилин. Щоб підготуватися до одного з базових тестів на знання французької мови як іноземної, учня буде лише 10 хвилин часу, не більше і не менше, що, погодьтеся, непросто, якщо учень раніше не стикався з подібним завданням у спеціалізованих підручниках з французької мови.

Справді, відмінності між рівнями є, але такі істотні для досвідченого учня, і результат тестування залежить від цього, наскільки добре учень готувався до уроків, які давав йому викладач на груповому та індивідуальному навчанні. Для підготовки до іспитів DELF A1 Hachette (видавництво) пропонує широкий асортимент навчальної літератури, залишилося лише визначитися із відповідною серією.

Результатом тестування є диплом із французької мови Das Diplôme d'Etudes en Langue Française (DELF). Видаванням сертифікованого документа, що підтверджує рівень оволодіння французькою мовою, займається Міністерство освіти Франції. Розроблено іспит Міжнародним центром педагогічної освіти або Centre International d'Etudes Pédagogiques. Завдяки CIEP DELF A1 доступний для мешканців більш ніж 150 країн світу.

 

Особливості підготовки до DELF A1

Вибір навчальної літератури дійсно великий, але багато хто зупиняється на Delf Prim A1 Exemple, Delf Primaire A1. Але який би підручник не обрав учень, є стандартна процедура підготовки.

Як згадувалося вище, все починається із завдання на розуміння почутого. Студенту дають 3-4 короткі тексти на прості теми, що стосуються повсякденного життя. Студент, який уже прийшов на DELF, має можливість прослухати тексти двічі. Тож у підручниках можна знайти схожі вправу, як і мотивує учнів добре опрацьовувати кожне домашнє завдання.

Далі фокус зміщується на розмовну мову. Ця частина тестування умовно поділяють на три частини, зокрема розмову з екзаменатором, простий обмін інформацією та діалог. Нехай діалог буде найпростіший

Delf a1