Delf b2

Delf b2

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Підручник Delf b2 Як підготуватися? Середній рівень знання французької мови


Сертифікат DELF отримують учні, які встигли пройти французьку від рівня A1 до B2. Щоб перейти на більш просунутий рівень та рівень носія мови, потрібно готуватися до іншого іспиту, а саме DALF. Якщо ж учень тільки-но почав освоювати ази, можна придивитися до DILF, але у Франції він користується популярністю серед мігрантів, які починають освоюватися в новому для них суспільстві. Краще орієнтуватися на складання DELF і DALF, а всі інші іспити можна пропустити, і пройти біля них повз, щоб не витрачати сили на складання іспитів, а спрямувати всі зусилля на вивчення французької базового або середнього рівня.

DELF — це диплом не локального, а міжнародного рівня, і щоб його отримати, потрібно підтвердити знання французької мови. Ініціатором проведення такого тестування є Міністерство освіти Франції, і з таким дипломом набагато простіше вирушити до Франції та франкомовних країн, щоб влаштуватися на роботу, або розпочати навчання в одному з вищих навчальних закладів країни.

В ABC B2 Delf і Reussir Delf B2 міститься багато цікавої інформації, за якою можна скласти загальне уявлення про складність освоєння французької як іноземної на більш просунутому рівні. Якщо пройти ABC Delf Junior Scolaire B2 та Delf B2 Didier, то набагато простіше висловлювати свої думки на складні теми. Учень вже може скласти свою думку щодо чогось, і тривалий час розмірковувати на задані теми, що підтверджує те, що учню вдалося досягти високого рівня володіння французькою мовою, нехай і це ще не рівень носія мови. При переході на DELF B2 підручник містить справді складні тексти та завдання, адже з таким рівнем учень може стати повноцінним членом франкомовного товариства.

Що оцінюють на міжнародному тесті? Завдяки ABC Delf B2 Junior Scolaire та навчальним посібникам видавництва Didier Delf B2 можна покращити навички письма, читання, розмовної мови, слухання.

На етапі сompréhension orale, або аудіювання, учень демонструє навички розуміння почутого. Тому наявність ABC Delf B2 Audio є справді цінним допоміжним навчальним матеріалом.

Delf comprehension ecrite B2 складається з кількох письмових текстів, розуміння яких дозволить успішно впоратися зі всіма вправами, щоб набрати максимальну або мінімальну кількість балів для руху вперед на шляху вивчення французької мови як іноземної.

Production écrite B2 Delf стане справжньою віддушиною під час складання іспитів, адже можна сфокусуватися на виконанні письмових завдань. Потрібно підготувати трохи письмових текстів, щоб продемонструвати, як добре учень навчився висловлювати свої думки на папері. Етап Delf production ecrite B2 потребує багатого словникового запасу. Вміння правильно використовувати слова, вживання ввічливої форми слів буде очевидним плюсом.

Завершити Delf B2 Preparation має бути на етапі бесіди з екзаменатором. Незважаючи на те, що декому простіше висловлювати свої думки у потоці, у живій розмові набагато складніше стежити за помилками. Тому усне мовлення може стати справжнім випробуванням навіть для найстаріших учнів. Для підготовки до production orale варто щодня розмовляти французькою мовою, щоб виправити всі помилки до іспиту.


Нововведення у 2022 році

Незважаючи на те, що структура міжнародного іспиту з французької мови залишається незмінною багато років, можуть бути внесені деякі зміни. Звичайно, викладач французької мови може повідомити своїх учнів про наявність нововведень в індивідуальному порядку, продовжуючи навчання з ABC Delf B2 та інших навчальних посібників. Мабуть, на якість освоєння французької мови індивідуально і в групах це навряд чи вплине.

То що зміниться у 2022 році? Ще в 2020 році стало відомо про зміну структури іспиту. Тобто майже два роки велися підготовчі роботи для переходу на нові правила, нехай і їх буде набагато. Зміни торкнуться розділу читання та аудіювання. Тому навчальні посібники Delf ABC B2 все ще залишаються актуальними та затребуваними серед тих, хто планує отримати сертифікат про оволодіння французькою мовою на рівні.

Якщо DELF Junior B2 призначений для підлітків віком від 12 до 18 років, то DELF B2 Tous Publics є іспитом загального характеру. Щоб успішно скласти іспит, потрібно набрати мінімальну кількість балів у кількість 50 одиниць. Максимальна кількість балів – 100 балів. На виконання всіх вправ іспиту надає лише 2 години 30 хвилин, які пролетять зі швидкістю світла.

Delf b2