Delf a2

Delf a2

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

111

111

Підручник DELF A2: як підготуватись до міжнародного тесту на знання французької мови?

DELF A2 відноситься до одного з базових рівнів володіння французькою мовою як іноземною. Загалом є шість рівнів володіння французькою мовою як іноземною, а саме A1, новачок, A2, елементарний рівень, B1, середній, B2, вищий за середній, C1, просунутий, С2, рівень носія мови. Тому сертифікат рівня A2 є впевненим кроком у майбутнє, де учень розмовляє французькою мовою на рівні носія.

Якщо успішно здати DELF A2 Examen, використовуючи навчальну літературу різних серій, у тому числі ABC Delf A2 Junior Scolaire, Réussir Le Delf Junior Scolaire A2, можна приїхати з візитом до Франції та франкомовних країн, і підтримати розмову на звичайні теми. Обмін простими фразами, які будуть ще й ввічливими, є першим і важливим етапом на шляху освоєння французької мови на рівні носія, хоча і щоб дійти рівня носія мови, може знадобитися ще кілька років.

Як і іспит DELF A1, DELF A2 складається з чотирьох частин, а саме аудіювання, розуміння прочитаного, або читання, письма, розмовної частини. Тільки завдяки поступовій підготовці до вправ, що належать до одного з чотирьох розділів міжнародного іспиту з французької мови, можна отримати сертифікат рівня A2.

Яка система оцінки? Щоб отримати сертифікат рівня A2, необхідно набрати максимальну кількість балів, а саме 100 балів. Це максимальний показник, тому такий результат зустрічається не так часто, але все ж таки є такі учні, які не роблять помилок на жодному з етапів. Навряд чи при складанні міжнародного іспиту з французької можна сподіватися на удачу. Прийде підготуватися в будь-якому випадку. Якщо ж набрати менше 20 балів, то краще записатися на перездачу, або ще раз пройти цей курс французької мови. Французька мова не така проста, як може здатися на перший погляд, тому часто учні вирішують повторно пройти той самий курс.

Незважаючи на те, що програма підручників Delf Junior A2 може не змінюватися і по кілька років, все ж таки в програму іспиту можуть вносити деякі зміни. Викладачі французької мови мають подібну інформацію, якщо вони спеціалізуються на підготовці учнів до іспиту Delf A2.

На етапі аудіювання учню надають можливість слухати двічі записи тривалістю 5 хвилин. На виконання завдання дають 25 хвилин. Максимальна оцінка – 25 балів.

Як і у випадку з аудіюванням, на етапі читання доступні кілька коротких текстів, що стосуються повсякденного життя. Жодного філософствування, тільки просте життя і знайома багатьом учням рутина. Щоб виконати всі завдання, потрібно вкластися за 30 хвилин. Максимальною оцінкою стане 25 балів, а мінімальна кількість балів має бути не нижчою за 5 балів, інакше етап читання можна вважати провальним.

Для підготовки до DELF A2Hachette випускає навчальну літературу, в якій міститься інформація про те, як упоратися із завданням з письмової мови. Загалом є 45 хвилин, щоб виконати всі завдання та перевірити написане. Але треба встигнути описати або розповісти про якийсь власний досвід, переживання. Далі учневі належить запросити когось на подію, вибачитися, привітати з днем народження тощо. Знову ж таки, максимальна кількість балів залишається незмінною, і роботу учня оцінять у 25 балів, що є максимальним значенням.

З навчальною літературою ABC Delf Junior Scolaire A2 не стане здивуванням та етап, на якому учень демонструє навички розмовної мови. Адже він умовно поділяється на три частини, саме розмова тривалістю 1 хвилина, монолог тривалістю 2 хвилини, інтерактивні вправи тривалістю 3-4 хвилини. Щоб підготуватися до другої та третьої частини міжнародного іспиту з французької мови, є лише 10 хвилин. І якщо рухатися за підручником Delf A2 Junior Scolaire для освоєння французької як іноземної, цього часу буде з лишком.

Незважаючи на те, що є один іспит рівня А2, розрізняють кілька його різновидів, залежно від того, про яких учнів йдеться. Існує кілька видів тестів, зокрема DELF Tous Publics, який орієнтований більш дорослу аудиторію. Якщо брати DELF Prim, цей іспит орієнтований на дітей віком від 7 до 12 років. Для дітей віком від 12 до 17 років варто придивитися до DELF Junior та відповідної літератури, яку пропонують для швидкого освоєння французької мови як іноземної. ABC Delf A2 Junior Scolaire підійде для підготовки і тих, хто вибрав DELF Scolaire. І для підготовки останнього варіанту тексту Delf A2 підручник міститиме інформацію, спрямовану на швидке вливання у суспільство, адже тест DELF Pro призначений для тих, хто планує жити або працювати у Франції або будь-якій іншій франкомовній країні.

Delf a2