DELF examen

DELF examen

Товарів у наявності: 74

Показано 1 - 48 з 74

111

111

Навчальна література для іспитів DELF: ABC Delf чи Réussir Le Delf?

Якщо вивчати французьку мову протягом якогось часу, рано чи пізно спливає інформація про тести на знання французької як іноземної. Йдеться різні види тестів — DILF, DELF чи DALF.

Чи то DELF Examen, чи DILF, DALF, всі ці види тестування мають спільний знаменник у вигляді французької мови. Адже всі ці тести призначені, щоб встановити, який рівень вивчення французької як іноземної. Але не варто обмежуватися лише французькою мовою, адже всі ці тести запропоновані Загальноєвропейськими компетенціями володіння іноземною мовою (CEFR), системи рівнів володіння іноземною мовою, яка широко використовується в Європейському Союзі. Тобто, всі ці іспити можуть підійти для тестування учнів на різних рівнях, від A1 до C2, і не тільки французької мови.

Ті учні, які успішно склали один із тестів на знання французької мови як іноземної, отримують диплом про досягнення певного рівня у вивченні французької мови. Але у Франції актуальними є лише два іспити, які й опинилися у полі зору тих, хто серйозно вирішив вивчити французьку мову як іноземну — DELF (Київ) та DALF.

Вибираючи підручники серії Le Delf, Delf Junior Scolaire, Delf Prim, можна підготуватися до складання іспитів DELF рівнів A1 та A2, початкових, або базових, B1 та B2, проміжних. Ось уже DALF спеціально розроблений для перевірки знання учнів, які дійшли до більш просунутих рівнів, і вважаються досвідченими учнями. Тести DALF підійдуть лише для рівнів C1 та C2. Що стосується іспитів DILF, то такий вид тестування, швидше за все, існує для підтримки юних обдарувань у вивченні іноземних мов, адже він призначений для перевірки рівня знань іноземної мови A1.1. Такий рівень не є базовим чи початковим, а, швидше за все, його можна віднести до попереднього рівня вивчення іноземної мови, зокрема французької. Тож у Європі такий вид тестів не котирується.

 

Навіщо спеціально готуватись до DELF?

Щоб скласти міжнародний іспит на знання французької мови як іноземної, можна вибрати різну літературу, у тому числі серій Reussir Le Delf та ABC Delf Junior Scolaire, що залежить від індивідуальних уподобань учня та викладача. Але у багатьох учнів виникають проблеми кілька з вибором навчальної літератури, стільки мотивацією. Адже не всім зрозуміло, навіщо потрібне тестування, якщо знання важливіші.

Ті учні, які займаються підготовкою до тестування за допомогою Delf Scolaire et Junior, Delf Junior Scolaire, навчальної літератури видавництва Hachette, після завершення навчання можуть отримати сертифікований диплом. Це диплом можна пред'являтися не тільки при вступі до навчального закладу, але й прийому на нову роботу у Франції та країнах. Тобто такий диплом цінується серед роботодавців Європи, а й у школах. З такими документами набагато простіше освоїтись у новій країні.

Не варто недооцінювати поступове навчання, і правильний вибір тестів, щоб визначити рівень знання французької як іноземної. Тому що, якщо учень провалився при здачі тесту рівня B2 і не проходив тестування рівня B1, немає такого правила, щоб він автоматично отримав диплом, що підтверджує знання іноземної мови на рівні B1. Підготовка до іспиту DELF є окремим видом діяльності, і щоб скласти такий іспит недостатньо знати іноземну мову на високому рівні, і тесту потрібно заздалегідь готуватися. Тому для видавництва Hachette DELF є окремим напрямком у сфері випуску навчальної літератури, і орієнтовані такі підручники на певних учнів, зацікавлених у отриманні задокументованого підтвердження про оволодіння французькою мовою як іноземною.

Таким чином, орієнтуватися в тестах просто, якщо підійти до освоєння французької мови як іноземної мови з усією уважністю. Адже

DILF, або Diplôme initial de langue française, не вважається серйозним видом тестів. Перевірити рівень володіння A1.1 можна, а деяким учням і потрібне, але в Європі навряд чи варто ділитися такими досягненнями.

Іспит DILF був розроблений спеціально на прохання Головного управління Міністерства культури Франції з французької мови, щоб гарантувати правильне вивчення французької як іноземної мови. Такий тест не потрібен французам, але дуже важливий для мігрантів, які планують стати частиною французького суспільства, або тих, хто планує тривалий час перебувати на території Франції по роботі чи навчанню. Тому іспит DILF не такий популярний у Франції, як DELF або DALF. DILF орієнтований на усне спілкування, а не підвищення рівня писемного мовлення або читання.

Якщо брати DELF, то знадобиться не лише основна навчальна література, а й додаткова, у тому числі Delf Audio, адже такий тест призначений для рівнів A1-B2. Такий диплом є серйозною заявкою на знання французької як іноземної. Швидше за все, такі учні добре володіють та читають книги, якщо не в оригіналі, то адаптовані версії.

Ось підручник Delfin Lehrwerk für Deutsch als Fremdsprache спеціально розроблений для вивчення німецької мови як іноземної мови. Але щоб підготуватися до TestDaf, краще брати ту літературу, яка орієнтована на підготовку до складання саме цього тесту. Тому навчальну літературу слід вибирати уважно і краще консультуватися з професіоналами, щоб не вибрати надто складну навчальну літературу, або не того рівня. І якщо все-таки готуватися до складання міжнародних іспитів з французької мови, то краще одразу братися за DELF, один із найпопулярніших тестів у Франції. З DELF набагато впевненіше почувається під час вступу до університету, або прийому на роботу.

DELF examen