Taschen Україна

Товарів у наявності: 92

Показано 1 - 48 з 92

Фільтрувати за:

Taschen книги видавництва у Києві Україна

Книги Taschen: унікальна колекція книг про мистецтво, моду, архітектуру
Видавництво Taschen вважається одним із провідних видавництв книг з мистецтва. Німецьке видавництво з'явилося відносно недавно, адже тільки 1980 року Бенедикт Ташен зважився на серйозний крок, і заснував нову видавничу справу. І минуло вже понад 40 років, але видавництво залишається на плаву, і випускає високоякісні ілюстровані книги з мистецтва, моди та дизайну.

У видавництві Taschen, купити книги якого можна на сайті Oxford-Book.com.ua, можна знайти спеціалізовану літературу, яка має відношення до фотографії, дизайну, моди та кіно. У каталозі книг Taschen є і література, пов'язана з еротикою, що лише зміцнює інтерес до книг німецького видавництва. До цікавих книг, які опубліковані у стінах німецького видавництва, відносять Біблію Лютера та книги Елмера Баттерса, який, наприклад, фотографував лише жіночі ноги, щоб потім уявити світові свої шедеври у вигляді ілюстрованої книги.

 

Пристрасть до коміксів та мистецтва

Чому ж Бенедикт Ташен вирішив створити видавництво у 1980-х роках? Причиною цього є неймовірне кохання Ташена до коміксів. Любов до колекціонування коміксів виявилося у семирічному віці, коли Танеш почав збирати книги Карла Баркса, художника, який стоїть за створенням качиного сімейства мультиплікаційного героя Дональда Дака. Крім коміксів, Ташен захоплювався живописом, але вже у підлітковому віці. У 18 років Бенедикт вирішив піти з коледжу, щоб відкрити власний магазин у Кельні, який був відомий під назвою Taschen Comics. У 1984 році він трохи розширив тематичний напрямок магазину, додавши до каталогу книги з мистецтва.

Здивуванням для нього став той факт, що книги продавалися і англійською мовою, незважаючи на те, що магазин знаходився у Німеччині. Тому Taschen, книжки з мистецтва якого почали продаватися у 1986 році, зосередилося на випуску ілюстрованих книг про художників та англійською мовою. І першим стало видання про Пабло Пікассо, Pablo Picasso, 1881-1973: Genius of the Century. Потім у колекції книг німецького видавництва почали з'являтися й інші видання, зокрема про Сальвадор Далі та Ван Гога. Згодом книги видавництва були доступні 20 мовами світу, адже мистецтво не має мови, як одного разу зізнався Ташен в інтерв'ю виданню Vanity Fair.

 

Серія книг SUMO

Але й у цьому німецьке видавництво, що під керуванням його творця, Бенедикта Ташена, не зупинилося. Саме у стінах Tasсhen, купити книги якого можна в різних країнах світу, зокрема в Україні, з'явилася унікальна серія книг SUMO.

1999 став важливим роком для видавництва, оскільки Taschen представили монографію Хельмута Ньютона під назвою Helmut Newton. SUMO. Наклад був обмежений 10 000 екземплярів. Вартість одного екземпляра становила близько 4000 доларів. Незважаючи на значний тираж, кожне видання було дбайливо підписано автором та пронумеровано видавництвом.

Багато видавництв сприйняли публікацію таких книг маркетинговим ходом, і не вірили в успіх монографії. Тоді як Ташен розглядав видання як шану одному з найбільших фотографів світу, і не помилився. Тому що книгу було розпродано повністю, незважаючи на її високу ціну. Є й унікальний екземпляр книги, яку підписало 80 знаменитостей, які потрапили в об'єктив фотографа Хельмута Ньютона, і її продали майже на півмільйона доларів на аукціоні.

 

Книги Taschen з мистецтва, моди та астрології

Незважаючи на унікальні екземпляри книг, якими і дивує видавництво своїх постійних читачів, стабільний попит на книги Taschen зберігається завдяки випуску книг з мистецтва. Taschen, купити в Києві книги якого можна на сайті Oxford-Book.com.ua, публікує книги про Марка Райдена, Леонардо да Вінчі. У колекції книг німецького видавництва можна знайти книжок з ілюстрованими історіями про сучасне мистецтво, карти Таро, астрологію, моду.

До речі, завдяки випуску книг Fashion History від 18 до 20 Century Бенедикт Ташен підкреслив свій інтерес до моди, модних будинків і брендів, які були частиною історії модного будинку. Так видавництво прийшло і до публікації книги про Петера Ліндберга Peter Lindbergh. On Fashion Photography, котрий зумів змінити модну фотографію назавжди.

Taschen Україна