My Phonics 1-2-3-4-5 Pupils activity book teachers cards

My Phonics 1-2-3-4-5 Pupils activity book teachers cards

Товарів у наявності: 54

Показано 1 - 48 з 54

111

111

My Phonics 1-2-3-4-5 activity pupils teachers book купити в Києві

Курс My Phonics - це високоякісний 5-рівневий курс для фонології, призначений для навчання першого та швидкому підходу до фононіке. Може застосовуватися до, або паралельно з будь-яким курсом англійської мови. Являє собою систематичну синтетичну звукову роботу високої якості, щоб допомогти молодим учням розшифрувати друк і стати вільним читачем і спелеологом. Серія розділяється на п'ять рівнів, які мають свій напрям:

• My Phonics 1 - вивчення алфавіту;

• My Phonics 2 - вивчення коротких голосних;

• My Phonics 3 - вивчення довгих голосних;

• My Phonics 4 - вивчення приголосних сумішей;

• My Phonics 5 - комбінації різних букв.

Саме ця серія здатна навчити користувача елементарних навичок письма і читання: написання букв, вивчення звуків і букв, ідентифікація звуків в словах, поняття про звукосполучення і буквосполучення. Проводиться поступове знайомство з правилами читання, щоб ваша дитина або ви без проблем змогли читати будь-який текст. Запам'ятовуються пісні до кожного звуку, накладені на популярні мотиви. Це все буде розвивати навички читання не тільки слів, але і текстів різної довжини. Спрощують вивчення букв, слів, звуків і т.д. барвисті ілюстрації, які допомагають простіше сприймати інформацію. Велика кількість рухових вправ.

Представлені Flash-картки, які представлені з метою презентації та закріплення всіх букв і звуків. Розділ Story Time містить в собі коротку історію для консолідації пройденого матеріалу. Розділ Let`s Play! в кінці кожного рівня має настільну гру, тому ви або ваша дитина може проходити вивчення в ігровій формі, тому навчання не буде набридати.

Спеціальна зошит допомагає кожному учневі закріпити пройдений матеріал. У книзі для вчителя представлена покрокова інструкція і безліч додаткових ресурсів. І, звичайно ж, не обійшлося без новинки в новій серії - з'явився комп'ютерний ресурс Cross-platform Application, який представляє собою диск з кодом активації на внутрішній стороні обкладинки, що зробить навчання англійській мові ще більш ефективним.

Купити підручники My Phonics в інтернет-магазині "Oxford Book"

Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити підручник My Phonics будь-якого рівня на вигідних умовах, досить просто зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті. Якщо вам буде складність зробити вибір з такого широкого асортименту, ви можете розраховувати на підтримку нашого менеджера-консультанта, який підбере ідеальне рішення, відштовхуючись від ваших уподобань, цілей і фінансових можливостей.

Співпрацюємо безпосередньо з видавництвами, що дозволяє нам надавати виключно сертифіковану наукову літературу за цінами на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах. Для постійних клієнтів, вчителів та інших оптових покупців надаємо гнучку систему знижок, що дозволяє купити книгу My Phonics в Україні на ще більш вигідних умовах. Доставка здійснюється абсолютно в будь-який регіон України.

My Phonics 1-2-3-4-5 Pupils activity book teachers cards