Англійський клуб книги по рівням

Англійський клуб книги по рівням

Товарів у наявності: 63

Показано 1 - 48 з 63

111

111

Англійський клуб книги по рівняхЩоб вивчення англійської стало успішним, необхідною умовою є вибір відповідних матеріалів. Максимальну користь від процесу та відчутні результати ви отримаєте, якщо підручники будуть правильно підібрані. Під поняттям «правильно підібрані» мають на увазі дотримання основного критерію – рівня знання мови учня. Тільки в такому випадку можна отримати добрі знання у довгостроковій перспективі.

Але важливим, крім навчальних матеріалів, які з правил і вправ до них є і додаткові зусилля, як читання художньої літератури англійською. Ви здивуєтеся, але такий підхід принесе більше користі, ніж ви очікуєте.Де придбати книги за рівнями від видавництва Англійський клуб в УкраїніНайпопулярнішим і найнадійнішим місцем, де можна придбати книги за рівнями від видавництва Англійський клуб є інтернет магазин Oxford Book. Цей сайт завоював любов та високу репутацію серед тисяч покупців. Компанія співпрацює безпосередньо із зарубіжними видавництвами, тому їх асортимент складає лише оригінальна автентична література.

Представлені також і адаптовані екземпляри, але вони мають усі необхідні сертифікати якості та міністерські грифи. Oxford Book відрізняється зосередженістю на підході до кожного клієнта. Пропонуються постійні знижки та програми лояльності, з якими і так доступні ціни на книги стають ще нижчими. Є можливість отримати безкоштовні компоненти для класу, а також безкоштовну доставку на купівлю від 2 тисяч гривень.

Уся інформація надана на сайті. Зручний посібник допоможе зробити вибір максимально швидко. Ціни, короткий опис кожної книги та наявність на складі вказані.
Навіщо потрібні книги за рівнями від видавництва Англійський клубКниги англійською мовою за рівнями від видавництва Англійський клуб допоможуть оптимізувати навчальний процес та зробити його приємнішим. Перетворивши читання на хобі ви і не помітите, як ця корисна звичка допоможе в інших сферах діяльності. Вивчивши граматичні правила або нові лексичні поняття, застосувавши їх у вправах, ви додатково отримуєте можливість закріпити їх, читаючи цікаву художню книгу. Таким чином поєднуєте приємне з корисним.
Скільки вивчають мову з книгами за рівнями від видавництва Англійський клубЧас, витрачений на вивчення англійської мови з книгами за рівнями від видавництва Англійський клуб залежить від багатьох умовних. Процес вивчення дуже суб'єктивний, адже тут важливим є сукупність бажання вчитися, здібностей до мов, кількості та якості часу витраченого на навчання, метод та підхід до вивчення та ще багато іншого. Але можна сказати, що додаючи до всього арсеналу ще й читання книг від Англійської мови ви точно прискорите цей процес. Самі не помітите, як перші успіхи не сповільнюватися і не забаряться. Зробити вибір на користь читання, а ще й іноземною мовою – завжди безпрограшний варіант.
Як вибрати книги за рівнями від видавництва Англійський клубЩоб ваш вибір був успішним і приніс хороші результати, спирайтеся на власні переваги. Той жанр книг, який вам до вподоби буде легко та цікаво читати. Ви будете ставитись до цього як до задоволення, а не як до необхідності. Також не беріть великих та довгих текстів. Нехай буде кілька, але коротких. З невеликими паузами і перервами ви менше втомлюватиметеся.
Ціна на книги за рівнем від видавництва Англійський клуб в УкраїніНа сайті магазину Oxford Book ви знайдете книги англійською мовою за рівнями від видавництва Англійський клуб за найприємнішими та найвигіднішими цінами. Зручно для клієнтів те, що весь асортимент зібраний докупи і розбитий за категоріями. Кожен зможе підібрати книгу під свій рівень знання мови.

Для початківців серія книг від Англійського клубу включає: «Кіт у чоботях» за 42 грн та «Пригоди в савані» за 78 грн.

Для рівня elementary Англійський клуб підготував книги: «Аліса в країні чудес» за 102 грн., «Дочка болотного царя» за 38 грн., «Зачарований замок» за 102 грн., «Маленькі казки» за 100 грн.

Для рівня pre-intermediate є такі книги Англійського клубу: «Тиждень чудес» за 84 грн, «Легенди про короля Артура» за 65 грн, «Смішні історії» за 79 грн, «Дари волхвів та інші оповідання» за 42 грн.

Власники рівня знань intermediate мають можливість вибрати від Англійського клубу: «Аліса в Задзеркаллі» за 68 грн., Шекспірівський «Гамлет» за 65 грн., «Пригодницькі оповідання» за 118 грн., «Пригоди Олівера Твіста» за 119 грн., «Золотий жук» за 74 грн.

Колекція книг Англійського клубу для рівня мови upper-intermediate включає: «Багато шуму з нічого» за 48 грн., «США: історія, географія та традиції» за 98 грн., «Ярмарок марнославства» за 74 грн., «Людина невидимка» за 116 грн. .

Для рівня advanced Англійський клуб підготував книги: «Оповідання» від Агати Крісті за 111 грн., «Закохані жінки» за 71 грн., «Казки» Оскара Уайльда.

Англійський клуб книги по рівням