Книги англійською a2 pre-intermediate

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Фільтрувати за:

Тип товару
Мова видання
Рівень курсу

Книги англійською a2 pre-intermediate

Книги для читання англійською мовою рівня A2 від порталу Oxford BookНа сьогоднішній день знання англійської стали життєво необхідною навичкою. Щоб бути завжди в курсі останніх світових новин, мати можливість отримувати інформацію з перших джерел та перманентно підвищувати свій професійний рівень у якій сфері ви не працювали б необхідно постійно черпати нові знання. Найкращими джерелами цих знань є закордонні видання. Так ось, щоб мати можливість до них торкнуться читати англійською – обов'язкова умова.

Звичайно, відразу читати складні та довгі тексти та статті англійською без попередньо отриманих навичок та умінь неможливо. Починати треба з того, щоб визначити, яким рівнем мови ви маєте. Існують такі рівні знань англійської:

● А1 (початковий);

● А2 (перед самостійний);

● В1 (самостійний);

● В2 (просунутий);

● С1 (професійне володіння);

● С2 (вільне володіння)!Для того, щоб починати опановувати навичку читання англійською мовою, вам необхідно мати мінімальний для цього рівень знань, яким є А2, або Pre-Intermediate.
Де придбати книги для читання англійською мовою рівня A2 в УкраїніНайкращим місцем для купівлі книг для читання англійською мовою рівня А2 є сайт Oxford Book. Тут представлені найкращі автентичні підручники та книги за оптимальними цінами.

Онлайн покупки стали зараз актуальними як ніколи. Портал Oxford Book призначений саме для цього. Зручне та зрозуміле керівництво та меню сайту зробить літературний шопінг зручним та простим. Всі книги розбиті за розділами, що мінімізує час пошуку потрібних матеріалів. Під кожним підручником або книгою вказано ціну, наявність на складі, а також наведено короткий опис.

Уся література сертифікована та має відповідний гриф міністерства. Якість - гарантована, адже компанія співпрацює безпосередньо із закордонними видавництвами. Крім автентичних підручників, є також адаптована література. Кожен бажаючий зможе підібрати для себе максимально підходящий варіант за розумною ціною.

 

Навіщо потрібні книги для читання англійською мовою рівня A2


Якщо ви ще не переконаєтесь у необхідності читання книг англійською мовою в оригіналі, нижче буде наведено безліч аргументів, які просто неможливо спростувати.

По-перше, під час читання ви збільшуєте свій словниковий запас, а також удосконалюєте власні навички правопису. Безумовно, кожен має власні жанрові уподобання і має читати те, що йому подобається. Але незалежно від того, в якому стилі написаний текст, ви зустрінетеся очима з сотнями нових слів. Це унікальна можливість вивчити нові слова у контексті написаного та розширити свій словниковий запас. В цьому випадку не потрібно зубрити і заучувати «сухі» фрази та слова. Читаючи цікавий твір, вони самі відкладатимуться на підкорення підсвідомості у вигляді нової лексики. До того ж, читаючи ви ще тренуєте зорову пам'ять. Щоразу читаючи слово ви бачите як воно пишеться, тим самим запам'ятовуючи його правопис.

По-друге, читаючи, ви активуєте свій пасивний словниковий запас. Ті слова, значення яких ви знаєте, і які часто використовуєте в мові, називаються активною лексикою. Але є й такі фрази та слова, значення яких ви розумієте завдяки їхньому контексту, але не використовуєте самостійно. Ось і є пасивний словниковий запас. Саме читання активізує його, змушуючи використовувати як добре відому лексику, а й незвичну нову. Це розширює і робить багатшим вашу мову, допомагає використовувати синоніми та цитувати слова улюблених персонажів.
Скільки навчають мову з книгами для читання англійською мовою рівня A2Тривалість вивчення мови залежить багатьох чинників. Вас не повинно лякати, що це може забрати багато часу. Усі люди індивідуальні. Комусь вивчення мов дається в два рахунки, комусь необхідно докладати для цього багато зусиль. Вік живи вік учись. Щодо мови ця фраза теж доречна, адже вивчати нову мову можна протягом усього життя. І це не через нездатності чи лінощі, а через те, що його величина безмежна. Лексичний склад постійно поповнюється, а сама мова розвивається.

Читаючи книги англійською мовою, ви явно прискорите цей процес. До того ж, обираючи цікаві твори, ви ще й із задоволенням проводитимете дозвілля, кожну вільну хвилину бажаючи присвятити книзі.
Як вибрати книги для читання англійською мовою рівня A2Вибираючи книги для читання англійською мовою рівня А2, зверніть увагу на:

● Адаптовані варіанти;

● Примірники, що відповідають вашому рівню;

● Невеликі тексти;

● Цікаві особисто вам книжки!

Тільки поєднуючи всі ці пункти ви читатимете легко і в задоволення.

Ціна на книги для читання англійською мовою рівня A2 в Україні

На сайті Oxford Book представлені такі книги для читання англійською мовою рівня А2:

● Тиждень чудес за 84 грн;

● Легенди про короля Артура за 65 грн;

● Смішні історії за 79 грн;

● Дари волхвів та інші оповідання за 42 грн.

Досить невисока ціна маси задоволення.

Книги англійською a2 pre-intermediate