Книги англійською b2 upper-intermediate

Книги англійською b2 upper-intermediate

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

111

111

Книги англійською b2 upper-intermediate Україна

Книги для читання англійською мовою рівня В2 на сайті Oxford Book


Як сьогодні можна без англійської? Це універсальна мова, знання якої відкриває безмежні можливості. Свобода переміщення, доступність найактуальнішої інформації, спосіб саморозвитку та ще багато інших переваг отримують ті, хто одного разу ризикнув розпочати вивчення англійської мови. Москва не відразу будувалась. Так і у вивченні будь-якої мови – все робиться маленькими кроками. Але ось від початкового рівня знання А1 ви повільно, але впевнено дісталися В2.

Це вже маленька перемога, адже наявність знань цього рівня свідчить, що ви вже маєте досить великий багаж знань, вмієте спілкуватися усно та письмово, розумієте мову носіїв та самі вмієте висловлюватися так, щоб вас розуміли. І тут важливим етапом є тренування навички читання автентичних підручників. Це новий етап на шляху успіху. Варто лишень почати, результат не дасть вам вже зупинитися. Та ви й самі навряд чи захочете припиняти.Де придбати книги для читання англійською мовою рівня В2 в УкраїніНайкращим місцем, щоб купити книги для читання англійською мовою рівня В2 в Україні, є популярний інтернет магазин Oxford Book. Тут неймовірно широкий асортимент літератури. Є як автентичні підручники, і адаптовані під кожен рівень книги. Компанія співпрацює безпосередньо із зарубіжними видавництвами, тому всі матеріали лише найвищої якості, мають усі необхідні сертифікати та схвалені міністерським грифом. Усі екземпляри представлені на сайті у вільному доступі. Кожен з легкістю може зайти туди і ознайомитися з літературою, що цікавить. Ціни та короткий опис кожної книги також є на сайті. Оформляйте замовлення та менеджери у максимально короткі терміни відправлять вам його.
Навіщо потрібні книги для читання англійською мовою рівня В2Якщо ще потрібні аргументи для того, щоб переконати вас читати книги англійською мовою для рівня В2, таких можна навести не менше сотні.

По-перше, читаючи англомовні тексти, ви вивчаєте граматику на практиці. Всі книги ретельно редагуються та перечитуються, помилки в них практично не допускаються. Тому ви маєте чудову можливість побачити, як «сухі» граматичні конструкції використовуються на практиці. Читаючи можна аналізувати незрозумілі собі явище і шукати власноруч відповіді них (наприклад, вживання артиклей). Згодом відбувається автоматизація знань і все тяжке само по собі спрощується. Виробляється підсвідома навичка, «чуйка» мови.

По-друге, читаючи ви розвиваєте розмовні навички. Справа в тому, що під час читання ви підсвідомо запам'ятовуєте словосполучення, конструкції, ідіоми та фрази, які потім використовуватимете в мовленні. Відповідно чим більше книг ви прочитаєте, тим промовистішими стануть ваші висловлювання. Читання розвиває ваш словниковий запас та лексикон.
Скільки навчають мову з книгами для читання англійською мовою рівня В2Точної відповіді на питання про тимчасові рамки немає і не може бути. Все це настільки індивідуально, що до уваги беруться багато факторів. В ідеалі мова навчається протягом усього життя. Це не повинно вас лякати. Адже мова – жива. Хоч як це дивно звучить, але так воно і є. Разом із суспільством постійно розвивається і сама мова. З'являються нові поняття, спрощуються конструкції, ви починаєте заглиблюватися інші теми, цим вишукуючи нову лексику.

Але природно, читаючи книги вивчається ви значно прискорюєте і спрощує цей процес. До того ж, окрім самої мови ви знайомитеся з культурою та традиціями нації, розширюєте власний світогляд. Ви завжди можете підтримати цікаву бесіду, адже коло компетенції зростає з кількістю прочитаних книг.
Як вибрати книги для читання англійською мовою рівня В2Книги, написані іноземною мовою, завжди слід підбирати з урахуванням вашого актуального рівня знань. Вона не повинна бути надто легкою, інакше вам стане не цікаво, але й не надто складною, щоб не відбити бажання продовжувати і не зневіритися у власних силах.

Також рекомендується вибирати книгу за власними уподобаннями. Вибирайте той жанр, який вам найближчий. За таких умов читати буде цікаво і ви не закинете цю витівку.

 

Ціна на книги для читання англійською мовою рівня В2 в УкраїніНайкращі ціни на найкращі книги для читання англійською мовою рівня В2 представлені на сайті Oxford Book. Тут ви можете придбати книги:

● Вільям Шекспір «Багато шуму з нічого» за 48 грн.;

● Галина Бардіна «США: історія, географія та традиції англійською мовою» за 98 грн;

● Вільям М. Теккерей «Ярмарок марнославства» за 74 грн!

Занурюйтесь у світ класичної та сучасної літератури англійської мови. Відчуйте всі фарби автентичної мови і ви ще раз переконаєтеся, що вирішили вивчати англійську.

Книги англійською b2 upper-intermediate

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні