Підручник з англійської мови для студентів

Підручник з англійської мови для студентів

Немає жодного товару в цій категорії.

Всі підручник з англійської мови для студентів в Києві Україна

Де купити підручники англійської мови для студентів в Україні?

Якщо визначилися із серією підручників для вивчення англійської мови як іноземної, щоб продовжити навчання або ж підготуватися до складання міжнародних іспитів, варто заглянути в каталог навчальної літератури та книг інтернет-магазину Oxford-Book. Адже інтернет-магазин не тільки пропонує придбати навчальний посібник для вивчення англійської мови, але й наповнити кошик тими книгами, які дозволять зробити навчання більш цікавим, осмисленим, цікавим та професійним. Щоб замовити навчальний посібник, потрібен лише один клік — і протягом кількох днів можна буде підготуватися до першого уроку з англійської мови для студентів. Немає часу відкладати на потім із Oxford-Book!

 

Навіщо потрібні підручники ангелійської мови студентам?

Незважаючи на те, що багато студентів впевнені, що можна швидко вивчити англійську та без підручників, вони просто не стикалися з новими методиками та підходами у навчанні, які розкриваються у серіях підручників, представлених на Oxford-Book. Мабуть, деякі студенти досі впевнені, що вони мають заучувати фрази і розбиратися тексти, слухати інтерв'ю, які їм не цікаві. Але цього і немає в серіях підручників, які представлені на сайті Oxford-Book.

З новими підручниками та їх оновленими версіями видавці не просто задовольнили потреби нового покоління у знаннях, а й вирішили дослухатися до них у складанні навчального матеріалу. Знати граматику модно та круто, а дисциплінований розум простіше та легше сприймає нову інформацію. З тими серіями підручників, які можна придбати в інтернет-магазині Oxford-Book, студенти отримують доступ до структурованої та дозованої інформації, опрацювання всіх навичок одночасно, чи то читання, слухання, чи листа, тестів для перевірки знань, додаткового матеріалу.

 

Скільки навчають англійську мову студенти з підручниками?

Щоб зрозуміти, за скільки часу можна досягти того чи іншого рівня знання англійської як іноземної, можна звернути увагу на кількість годин для кожного з рівнів. Для освоєння рівня A1 потрібно до 100 годин, тоді як рівень А2 можна пройти за 180-200 годин. Що ж до рівня B1, він освоюватися негаразд швидко, як початкові рівні A1-A2, і потрібно виділити до 350-400 годин свого часу, щоб дотягнути свій рівень до B2. Рівень B2 проходять за 500-600 годин, а С1 освоюється за 700-800 годин. З рівнем C2 найскладніше, оскільки після освоєння цього рівня студент наблизився до знання англійської мови на рівні носія.

 

Як вибрати підручник англійської мови студенту?

Щоб не помилитися з вибором підручника англійської мови, радять брати серії книг для вивчення англійської мови, які складені носіями мови. Тобто пріоритетом є навчальні посібники британських та американських видавництв залежно від того, яку англійську планує вивчати студент — британську англійську чи американську англійську. І завжди треба брати не якусь окрему книгу, а цілий курс вивчення англійської.

Тому після проходження одного рівня можна сміливо переходити до іншого рівня, не гублячись у різноманітності навчальних посібників. Радять звертати увагу і на свій психологічний вік, щоб уникнути невідповідного за віком та нецікавого контенту. І якщо брати вже курс, то щоб прокачати всі навички одночасно. Звертати увагу варто на кількість годин, адже від цього залежить швидкість вивчення англійської як іноземної.

 

Ціна на підручники англійської мови для студентів в Україні

Напевно, вартість ніколи не була визначальним фактором при виборі навчального посібника для тих студентів, які серйозно інвестують у власне навчання. Та й вартість різних за наповненням та структурою серій книг для вивчення англійської мови як іноземної відрізняється не надто кардинально. Тому все ж таки краще вибирати не за ціною, а авторам, видавництву, кількості годин, чи є можливість підготувати до складання міжнародного іспиту, і чи є доступ до додаткового навчального матеріалу. Адже всі ці фактори визначають кінцеву вартість навчального посібника, який є частиною багаторівневого курсу, спрямованого на освоєння англійської мови як іноземної.

 

Купити англійські підручники для студентів в Україні

Придбання навчального посібника, яке спростить та прискорить освоєння англійської мови як іноземної, є відповідальним та серйозним кроком як для учнів, так і студентів. Такі вкладення навчання визначають, як швидко студент зможе реалізувати задумане після завершення навчання у вищому навчальному закладі. Купуйте навчальні посібники для студентів в Україні в Oxford-Book! Якщо досягати цілей, то лише з найкращими – інтернет-магазином Oxford-Book!


Підручник з англійської мови для студентів