Англійська для дошкільнят

Англійська для дошкільнят

Товарів у наявності: 318

Показано 1 - 48 з 318

111

111

Підручники англійська мова для дошкільнят: Навчання мови від малого віку в Україні Київ

Мова – це ключовий аспект комунікації, який відкриває безліч можливостей в житті. Вивчення англійської мови вже давно стало необхідністю у сучасному світі, де міжнародні зв'язки з кожним роком стають все більш активними. Навчання англійської мови в дитинстві є особливо важливим, оскільки це дозволяє малюкам розвивати мовленнєві здібності від раннього віку. Одним з найкращих способів допомогти дитині оволодіти англійською мовою є використання підручників англійської мови для дошкільнят.

Головні переваги вивчення англійської мови в дитинстві

Навчання англійської мови у дитинстві має безліч переваг:

 1. Розвиток мовлення: вивчення англійської мови у дитинстві допомагає розвивати мовленнєві здібності малюка. Він навчиться висловлювати свої думки і відповідати на запитання англійською мовою.

 2. Легше навчання в школі: знання англійської мови в дитинстві допомагає малюку легше адаптуватися до шкільної програми та вчитися більш успішно. У більшості шкіл англійська мова є предметом навчання, тому знання мови забезпечує дитині перевагу при вивченні інших предметів.

 3. Більші можливості: знання англійської мови відкриває більше можливостей для майбутнього малюка. Він зможе спілкуватися з людьми з інших країн та брати участь у міжнародних проектах та програмах обміну.

Підручники з англійської мови для дошкільнят: Вибір правильного підручника

Вибір правильного підручника для навчання англійської мови для дошкільнят може бути важливим кроком у процесі навчання. Ось деякі фактори, які слід враховувати при виборі підручника:

  Вікові обмеження: підручник повинен відповідати віку дитини, щоб забезпечити належний рівень складності та зацікавлення дитини.

   1. Рівень складності: підручник повинен бути на рівні, який відповідає рівню знань та навичок малюка.

   2. Ілюстрації: наявність ілюстрацій та фотографій в підручнику може допомогти дитині краще зрозуміти матеріал.

   3. Мультимедійні елементи: деякі підручники можуть містити мультимедійні елементи, такі як аудіо- або відеоматеріали, що дозволяють дитині навчатися мові за допомогою різних методів.

   4. Доступність: підручник повинен бути доступним та зручним для використання в домашніх умовах.

   5. Підтримка: вибір підручника відомих видавництв забезпечує наявність підтримки від фахівців та можливість отримати додаткові матеріали для навчання.

  FAQs:

   1. Який вік підходить для навчання англійської мови для дошкільнят?

   Навчання англійської мови можна починати з віку 3-4 років. Для дошкільнят існують спеціальні підручники та програми навчання.

   1. Які переваги має навчання англійської мови для дошкільнят?

   Навчання англійської мови для дошкільнят має багато переваг, включаючи поліпшення когнітивних та мовленнєвих навичок, сприяння легшому навчанню в школі та відкриття більші можливостей у майбутньому.

   1. Як вибрати правильний підручник для навчання англійської мови для дошкільнят?

   При виборі підручника слід враховувати вікові обмеження, рівень складності, наявність ілюстрацій та мультимедійних елементів, доступність та можливість отримати підтримку від фахівців.

  Висновок

  Навчання англійської мови для дошкільнят має багато переваг, які допоможуть малюку у майбутньому. Важливо вибрати правильний підручник для навчання, щоб забезпечити ефективне та зацікавлене навчання. Завдяки правильному вибору підручника, дитина зможе отримати навички та знання, які стануть в нагоді в майбутному житті. Якщо ви плануєте навчати свою дитину англійської мови, необхідно ретельно дослідити різні підручники та програми навчання, щоб знайти найбільш відповідний варіант для вашої сім'ї.

  Підручники англійська для дошкільнят можуть бути великим допоміжним засобом у навчанні мови. Вони мають різні переваги, які сприяють легкому та ефективному навчанню. Важливо звернути увагу на такі фактори, як вік, складність, наявність ілюстрацій та мультимедійних елементів, доступність та підтримку від фахівців.

  Навчання англійської мови для дошкільнят може бути не тільки корисним, але й захоплюючим процесом для дитини. Він допоможе збільшити її словниковий запас, покращити розуміння мови та розвинути навички мовлення. Крім того, він може сприяти успішному навчанню в школі та відкривати більше можливостей для дитини в майбутньому.

  Отже, якщо ви плануєте навчати свою дитину англійської мови, обов'язково врахуйте вибір підручника, який найкраще підходить для вашої дитини. Знайдіть програму, яка буде цікавою та ефективною, та допоможе вашій дитині отримати навички та знання, необхідні для успішного майбутнього.

  Де купити підручники англійської для дошкільників в Україні?

  Найчастіше придбати підручники для вивчення англійської мови серед юних обдарувань дошкільного віку можна у спеціалізованих офлайн-або інтернет-магазинах, де представлений широкий асортимент навчальної літератури. Відмінним рішенням стане інтернет-магазин Oxford-Book, де є посібники не тільки для учнів, а й викладачів, чи то групове, чи індивідуальне навчання.

  Прикладом навчальної літератури для дошкільнят, за допомогою якої можна повністю сфокусуватися на вивченні англійської як іноземної є серія Family and Friends. Завдяки серії Family and Friends можна не лише поповнити словниковий запас новими словами та словосполученнями, а й навчитися читати свої перші книги, говорити, слухати та писати. Нехай перші кроки будуть невпевненими, але все ж таки відчувається рух на шляху освоєння нової мови вперед з дипломованими вчителями та якісною навчальною літературою. І в каталозі навчальної літератури Oxford-Book можна підібрати собі навчальний посібник із цікавими вправами та навчальними іграми.

   


  Навіщо потрібні англійські підручники для дошкільнят?

  На початковому етапі вивчення англійської мови, коли не йдеться про складання міжнародного іспиту, щоб визначити рівень знання англійської мови як іноземної, здається, що й підручники не потрібні. Але насправді якраз у юному віці можна захопити дитину новими знаннями, і не варто відкладати це завдання на потім — перші та старші класи.
  Юні обдарування можуть не тільки знайти в навчальному посібнику цікаві малюнки, а й за допомогою вчителя освоїти нові ігри. А ігри передбачають взаємодію Космосу з іншими дітьми, і створення комфортного середовища для навчання.

  Сторінка за сторінкою Дитина запам'ятовує нові слова, пропозиції, віршики, щоб створити міцний фундамент для вивчення англійської мови як іноземної в найближчому майбутньому.
  За допомогою підручників можна структурувати інформацію, тим самим спростивши вивчення англійської мови на рівні A1 та A2, коли йтиметься про підготовку до міжнародного тестування.

   


  Скільки вивчають англійську мову з підручниками для дошкільнят?

  Вчити англійську мову з батьками та дипломованими вчителями можна з раннього віку і, мабуть, з перших днів життя. Більш серйозний підхід до вивчення англійської мови як іноземної у батьків, які дочекалися хоча б 3-річного віку. Хоча відвідувати заняття англійської доведеться з батьками, і не завжди дитина налаштована на навчання, а захопити її цікавими іграми та завданнями не завжди вдасться.

  Оптимальним рішенням стане 5-річний вік, коли дитина свідомо оброблятиме та аналізуватиме нову інформацію. Саме у віці від 5 до 7 років дитина більш відповідально ставиться до вивчення англійської мови як іноземної, адже вона вже трохи освоїв і рідну мову, має базові навички роботи з пам'яттю, тому можна будувати міцний фундамент для успішного навчання.

  Але не варто забувати про те, що деякі діти самі просять батьків позайматися з ними, допомогти у вивченні цікавої, але нової для них мови. Кожна дитина має свої індивідуальні особливості, з якими необхідно рахуватися.

   


  Як вибрати підручники з англійської мови для дошкільника?

  Серія Little Friends, що випускається у стінах видавництва Oxford, призначена для вивчення англійської мови як іноземної. Це нульовий рівень, тому в підручниках немає тексту, а лише яскраві картинки, з якими і доведеться працювати юним допитливим розумам. Вся необхідна інформація міститься у навчальному посібнику для вчителя.
  Добре починати вивчення англійської мови як іноземної із серії Captain Jack, адже це трирівневий курс англійської мови для дошкільнят. Чому така назва? Адже юні обдарування не будуть гризти граніт науки самотужки, а разом із помічником на ім'я Капітан Джек.

  Щоб вибрати відповідну серію для вивчення англійської як іноземної, краще проконсультуватися з учителем англійської мови безпосередньо перед придбанням навчального посібника.

   

  Англійська для дошкільнят ціна підручника

  Вартість навчального посібника залежить від рівня вивчення англійської мови на іноземну, якості матеріалів. На остаточну ціну впливає і те, чи займатиметься дитина з учителем вдома чи групі з іншими дітьми. У серії можуть бути аудіо- та відеоматеріали, що підвищують вартість навчальної літератури. Але без додаткових матеріалів ніяк, адже на них найчастіше й будуватимуться захоплюючі ігри для поповнення словникового запасу, швидкого запам'ятовування нових слів, створення комфортного середовища для вивчення нової мови як іноземної.

  Щоб дізнатися більш детальну інформацію про вартість тієї чи серії, призначеної для вивчення англійської як іноземної, достатньо зайти на офіційний сайт Oxford-Book. Якщо немає необхідної інформації по серії, що цікавить, можна звернутися за допомогою до менеджерів інтернет-магазину.

  Англійська для дошкільнят