Підручники з англійської для дошкільнят

Підручники з англійської для дошкільнят

Товарів у наявності: 11

Показано 1 - 11 з 11

Всі підручники з англійської мови для дошкільнят


Де купити підручники англійської для дошкільників в Україні?

Найчастіше придбати підручники для вивчення англійської мови серед юних обдарувань дошкільного віку можна у спеціалізованих офлайн-або інтернет-магазинах, де представлений широкий асортимент навчальної літератури. Відмінним рішенням стане інтернет-магазин Oxford-Book, де є посібники не тільки для учнів, а й викладачів, чи то групове, чи індивідуальне навчання.

Прикладом навчальної літератури для дошкільнят, за допомогою якої можна повністю сфокусуватися на вивченні англійської як іноземної є серія Family and Friends. Завдяки серії Family and Friends можна не лише поповнити словниковий запас новими словами та словосполученнями, а й навчитися читати свої перші книги, говорити, слухати та писати. Нехай перші кроки будуть невпевненими, але все ж таки відчувається рух на шляху освоєння нової мови вперед з дипломованими вчителями та якісною навчальною літературою. І в каталозі навчальної літератури Oxford-Book можна підібрати собі навчальний посібник із цікавими вправами та навчальними іграми.

 


Навіщо потрібні англійські підручники для дошкільнят?

На початковому етапі вивчення англійської мови, коли не йдеться про складання міжнародного іспиту, щоб визначити рівень знання англійської мови як іноземної, здається, що й підручники не потрібні. Але насправді якраз у юному віці можна захопити дитину новими знаннями, і не варто відкладати це завдання на потім — перші та старші класи.
Юні обдарування можуть не тільки знайти в навчальному посібнику цікаві малюнки, а й за допомогою вчителя освоїти нові ігри. А ігри передбачають взаємодію Космосу з іншими дітьми, і створення комфортного середовища для навчання.

Сторінка за сторінкою Дитина запам'ятовує нові слова, пропозиції, віршики, щоб створити міцний фундамент для вивчення англійської мови як іноземної в найближчому майбутньому.
За допомогою підручників можна структурувати інформацію, тим самим спростивши вивчення англійської мови на рівні A1 та A2, коли йтиметься про підготовку до міжнародного тестування.

 


Скільки вивчають англійську мову з підручниками для дошкільнят?

Вчити англійську мову з батьками та дипломованими вчителями можна з раннього віку і, мабуть, з перших днів життя. Більш серйозний підхід до вивчення англійської мови як іноземної у батьків, які дочекалися хоча б 3-річного віку. Хоча відвідувати заняття англійської доведеться з батьками, і не завжди дитина налаштована на навчання, а захопити її цікавими іграми та завданнями не завжди вдасться.

Оптимальним рішенням стане 5-річний вік, коли дитина свідомо оброблятиме та аналізуватиме нову інформацію. Саме у віці від 5 до 7 років дитина більш відповідально ставиться до вивчення англійської мови як іноземної, адже вона вже трохи освоїв і рідну мову, має базові навички роботи з пам'яттю, тому можна будувати міцний фундамент для успішного навчання.

Але не варто забувати про те, що деякі діти самі просять батьків позайматися з ними, допомогти у вивченні цікавої, але нової для них мови. Кожна дитина має свої індивідуальні особливості, з якими необхідно рахуватися.

 


Як вибрати підручники з англійської мови для дошкільника?

Серія Little Friends, що випускається у стінах видавництва Oxford, призначена для вивчення англійської мови як іноземної. Це нульовий рівень, тому в підручниках немає тексту, а лише яскраві картинки, з якими і доведеться працювати юним допитливим розумам. Вся необхідна інформація міститься у навчальному посібнику для вчителя.
Добре починати вивчення англійської мови як іноземної із серії Captain Jack, адже це трирівневий курс англійської мови для дошкільнят. Чому така назва? Адже юні обдарування не будуть гризти граніт науки самотужки, а разом із помічником на ім'я Капітан Джек.

Щоб вибрати відповідну серію для вивчення англійської як іноземної, краще проконсультуватися з учителем англійської мови безпосередньо перед придбанням навчального посібника.

 

Ціна на підручники англійська для дошкільнят

Вартість навчального посібника залежить від рівня вивчення англійської мови на іноземну, якості матеріалів. На остаточну ціну впливає і те, чи займатиметься дитина з учителем вдома чи групі з іншими дітьми. У серії можуть бути аудіо- та відеоматеріали, що підвищують вартість навчальної літератури. Але без додаткових матеріалів ніяк, адже на них найчастіше й будуватимуться захоплюючі ігри для поповнення словникового запасу, швидкого запам'ятовування нових слів, створення комфортного середовища для вивчення нової мови як іноземної.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про вартість тієї чи серії, призначеної для вивчення англійської як іноземної, достатньо зайти на офіційний сайт Oxford-Book. Якщо немає необхідної інформації по серії, що цікавить, можна звернутися за допомогою до менеджерів інтернет-магазину.


Підручники з англійської для дошкільнят