Smiles For Ukraine 1-2-3-4 Pupils book Activity

Smiles For Ukraine 1-2-3-4 Pupils book Activity

Товарів у наявності: 38

Показано 1 - 38 з 38

111

111

Smiles For Ukraine 1-2-3-4 купити Pupils book Activity

Курс Smiles For Ukraine - наукові підручники, які забезпечують добре продуману наукове середовище, в якій діти будуть розвивати свою компетентність в англійській мові в творчій і структурованої манері. Це унікальний курс, який буде мотивувати учнів і допоможе їм розкрити весь власний потенціал. Під час вивчення розвиваються всі чотири навички володіння англійською мовою.

Матеріал був розроблений з соціальної, екологічної та емоційної усвідомленості. Курс буде мотивувати розвиток мови учнів і їх прагнення вивчати наукові та міжкультурні матеріали. Це буде пробуджувати природне прагнення вивчати навколишній світ. Сприятиме читання із задоволенням, а також будуть з'єднувати можливості цифрових і друкованих ресурсів, що допоможе учням під час вивчення англійської мови.

Ключові особливості курсу Smiles For Ukraine:

• Спеціально розроблений матеріал при спілкуванні дітей до соціуму і природи.

• Поступовий розвиток всіх чотирьох мовних навичок.

• В курсі представлені веселі римування і пісні.

• Навчальні завдання, які сприятимуть бажанням вчитися.

• Матеріал для країнознавства і між предметних зв'язків, яким буде сприяти виникненню інтересу.

• Розповіді з усього світу долучають до захоплюючого читання.

• Оптимальне поєднання інтерактивних і друкованих ресурсів в допомогою вчителям.

Купити курс Smiles For Ukraine в інтернет-магазині "Oxford Book"

Якщо ви хочете купити курс Smiles For Ukraine і забезпечить своїй дитині максимально комфортне і ефективне вивчення англійської мови, тоді ви звернулися за вірною адресою. Саме у нас представлені книги з англійської мови на максимально вигідних умовах, тому що ми співпрацюємо безпосередньо з видавництвом, що буде гарантувати високу якість друкованої продукції, а ціни на 10-20% нижче мережевих магазинів.

Якщо виникнуть складності під час вибору, менеджер-консультант нашого інтернет-магазину завжди допоможе вам зорієнтуватися в каталозі і підібрати оптимальне рішення, відштовхуючись від особистих переваг і фінансових можливостей. Для постійних клієнтів, вчителів та інших оптових покупців надаємо гнучку систему знижок, що робить співпрацю з нами ще більш вигідним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Smiles For Ukraine 1-2-3-4 Pupils book Activity