Quick minds 4 НУШ

Quick minds 4 НУШ

Товарів у наявності: 14

Показано 1 - 14 з 14

111

111

Підручники Quick minds 4 Пухта купити в Україні Київ


Знати іноземні мови для сучасного суспільства є дуже важливим. Це одна з найважливіших складових успіху. Щодня обробляються величезні інформаційні обсяги. Знання англійської мови для сучасного світу є потребою. Адже насамперед це міжнародна мова. Діти починають його вивчати вже у дитячому садку, потім продовжують у школі, а далі у виші. Також існують численні курси та тренінги. А деякі навчальні заклади пропонують викладання математики та багатьох інших предметів англійською.

Кожен з батьків вирішує сам, у якому віці його дитина почне вчити англійську - у дошкільному чи молодшому шкільному. Багато батьків віддають своїх дітей на різні курси ще до школи. Вважається, що вивчення іноземних мов необхідно рано. Що раніше, то краще. Тобто, коли дитина вчиться говорити рідною, англійська повинна вивчатися паралельно. Малята вчать назви кольорів, фігур, тварин та предметів.


Компоненти курсу Quick minds 4

Цей курс яскравий та унікальний. З ним дітям не буде нудно під час уроків англійської. Барвисті картинки та різноманітні компоненти сподобаються кожному маленькому учню.

Quick minds 4 складається з безлічі цікавих компонентів:

 • STUDENTS BOOK & WORKBOOK комплект (зошит+підручник);
 • PUPIL'S BOOK;
 • ACTIVITY BOOK;
 • SUPER PORTFOLIO BOOK;
 • SUPER DICTIONARY BOOK;
 • SUPER PUZZLES BOOK 4;
 • SUPER READING BOOK 4;
 • TEACHER'S BOOK (книга для вчителя);
 • FLASHCARDS;
 • TEACHERS RESOURCE BOOK;
 • CLASS AUDIO CDS;
 • QUICK MINDS (UKRAINIAN EDITION) комплект плакатів 3 шт.
 
 

Кожен із цих компонентів яскравий і унікальний. Кожній дитині сподобається вивчати англійську за цим курсом. Курс також оцінять і викладачі. Уроки будуть проходити легко та цікаво.

 

Що являє собою Quick minds 4

Quick minds це спеціальний курс для НУШ (нової української школи). У зошиті є безліч цікавих практичних вправ, щоб засвоїти і закріпити матеріал, що вивчається, який пропонує головний підручник. Ви також знайдете словник, який містить нові слова з підручника.

Quick minds 4 є оригінальним англійським підручником для четвертого класу, який адаптований до нової програми та стандартів НУШ (нової української школи). Його вже давно використовують у кількох десятках українських шкіл. Цей підручник схвалило понад двісті викладачів. Для занять достатньо виділяти лише близько 2-3 годин на тиждень.

 


Як купити Quick Minds 4

Здобути курс Quick Minds 4 за доступною ціною ви можете в надійному онлайн-магазині. Потрібно лише відвідати сайт, вибрати товар та оформити замовлення. Потім вам зателефонує менеджер, який уточнить усі деталі замовлення. Товар незабаром буде доставлено до вашого міста.


Чому варто купити Quick Minds 4

Насамперед цей курс рекомендує Міністерство освіти України. Він адаптований до нової української школи. Більшість викладачів схвалила цей унікальний курс. Крім того, яскраві картинки допоможуть дітям у швидкій адаптації до граматики та лексики. Заняття будуть ненудними та цікавими. Вони сподобаються навіть самому неслухняному та непосидючому школяру.

Де придбати Quick Minds 4

Quick Minds 4 можна купити на сайті Oxford-Book. Це надійний інтернет магазин, в якому надана виключно сертифікована високоякісна продукція. Компанія існує кілька років. За цей час вона зарекомендувала себе лише з найкращого боку. Також на сайті є багато чого цікавого для дітей та дорослих різного віку.


Quick minds 4 НУШ