Словники з англійської мови

Товарів у наявності: 129

Показано 1 - 48 з 129

Фільтрувати за:

Словники з англійської мови

Для того щоб вивчити англійську мову, як і будь-який інший, необхідна обов'язкова довідкова література, яка дозволить істотно розширити словниковий запас і освоїти правила побудови речень і фраз. У цей час важливо не просто купити словник англійської мови, а придбати саме «правильний» словник, який буде повністю задовольняти ваші потреби, і підходити вашому рівню підготовки. Це просто незамінна річ, призначена для школярів і студентів. Навіть дорослим людям, які вирішили вивчати іноземні мови, необхідно замовити ретельно пророблений англо-російський словник з транскрипцією.

Якому словником англійської мови віддати перевагу?

Словники діляться на лінгвістичні та енциклопедичні. При вивченні англійської мови оптимальним рішенням стають лінгвістичні словники, тому що вони описують слова і словосполучення. Лінгвістичні діляться на тлумачні, перекладні, орфографічні, з синонімами і антонімами, орфоепічні словники і т.д. Коли ви вже вивчили граматику, необхідно активно поповнювати словниковий запас і повторювати вивчений матеріал, практикуючи його. Незалежно від вашого рівня знань, вам необхідні будуть перекладної, тлумачний словник і словник синонімів і антонімів.

• Переказний словник. Вони бувають науково-технічними і загальними. Якщо ви тільки почали свій шлях у вивченні англійської мови, тоді можна купити звичайний перекладний словник. А якщо ви вчіть англійську з ухилом на бізнес або будь-яку іншу галузь, тоді до загального необхідно купити і науково-технічний - в ньому містяться терміни, необхідні для певної галузі.

• Тлумачний словник. Найчастіше це одномовний словник, що пояснює значення слів. Обов'язково необхідно використовувати, якщо ваш рівень підготовки Intermediate і вище. Вибираючи такий словник, ви вивчите значення слова, а не тільки переклад, що вкрай важливо, тому що в англійській мові одне і те ж слово може мати кілька значень. До того ж, вивчаючи лексику, ви будете вчити нові слова.

• Словник синонімів і антонімів. Міститься список схожих і протилежних за змістом понять. Ключова особливість полягає в тому, що ви вивчите нові слова, в цей час повторіть вже вивчені.

Купити словник англійської мови в Україні недорого

Якщо ви хочете поповнити словниковий запас і дізнатися докладний значення деяких слів з усіма варіаціями, тоді вам обов'язково потрібно купити словник англійської мови. Тепер це не проблема, тому що у нас в інтернет-магазині у вас є можливість купити словники від всесвітньо відомих видавництв: COLLINS, MACMILLAN, CAMBRIDGE, OXFORD. У каталозі представлена виключно сертифікована друкована наукова продукція від офіційних представників видавництв, тому якістю ви залишитеся задоволені. Якщо виникнуть труднощі під час вибору, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Словники з англійської мови