Super Minds 5 підручники

Super Minds 5 підручники

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Super Minds 5 купити підручники в Україні

В даний час приділяється багато уваги вивченню англійської мови для дітей. Це не дивно, адже ця мова – одна з основних міжнародних мов, що займають панівне становище у різних сферах життя сучасної людини. Тому багато батьків, плануючи для дітей майбутнє, прагнуть того, щоб діти опанували навички розмовляти англійською.

Привчити дитину середнього шкільного віку до ретельного вивчення англійської мови, покликаний курс Super Minds 5, що відповідає стандартам програми Cambridge Young Lerners Tests Flyers. Це означає, що діти отримають масу знань у зручному форматі, вираженому в цікавих історіях, вправах та захоплюючих завданнях. Вони не лише вплинуть на поглиблення знань англійської мови, але й допоможуть розвинути уяву у школярів.

 

Компоненти Super Minds 5

Super Minds 5 – один з елементів семиступінчастої навчальної системи, розробленої професійною командою авторів, за допомогою якої можна покращити мислення та пам'ять учнів, а також удосконалити навички володіння англійською мовою за рахунок наочних зображень, вправ та завдань за схемою total physical response (слухай-виконуй ).

До підручника входять такі складові:

Student's Book with DVD-ROM – курс навчання та інтерактивний ігровий диск, що містить вправи на поповнення словникового запасу та знань граматики;

Workbook – робочий зошит, де можна виконувати запропоновані вправи;

Class Audio CDs – диски з навчальними аудіозаписами;

Teacher's Book – методичний посібник для викладацького складу;

Teacher's Resource Book – учительські матеріали для ксерокопій, допоміжні завдання та тести;

Fleshcards – збірка 93 карток, що містять слова та героїв для лексичних ігор під час уроків;

Classware CD-ROM – підручник у цифровому вигляді та аудіозаписи для використання на інтерактивній дошці.

Як бачимо, це цілий комплекс, що дозволяє охочим поглибити знання англійської мови. Колектив авторів постарався зробити навчальний курс Super Minds 5 ємним та підходящим для більшості учнів.

 

Що являє собою Super Minds 5

Super Minds 5 є шостим рівнем базового навчального курсу англійської мови перед підготовкою до атестації Cambridge English Young Learners за рівнем Flyers. Весь курс узгоджено зі ступенем A2, Elementary.

 

Як купити Super Minds 5

Придбати навчальний курс Super Mind 5 ви можете у перевіреному інтернет-магазині. Для цього потрібно зайти на відповідний сайт, вибрати необхідний підручник, вказати необхідну кількість екземплярів та натиснути на кнопку «Купити». Після цього з вами зв'яжеться представник компанії та уточнить усі питання щодо курсу та доставки.

 

Чому варто придбати Super Mind 5

 

Super Mind 5 – навчальний курс англійської мови від професійної групи авторів, що дозволяє отримати поглиблені знання для дітей початкової школи. Підручник містить безліч картинок, аудіозаписів та інших інтерактивних засобів, що забезпечують детальне роз'яснення граматики та поповнення словникового запасу англійською мовою.

 

Де придбати Super Mind 5

Стати власником підручника Super Mind 5 можна, завітавши на сайт торгового майданчика Oxford-Book. На ньому представлена маса найрізноманітніших навчальних курсів за цілком доступною ціною. Крім того, для магазину характерні такі переваги:

наявність безкоштовної доставки при покупці товару від 2000 грн.;

акції та подарунки лояльним покупцям;

інформування про різні програми через СМС чи месенджери;

Безкоштовні аксесуари для класу.

Компанія є на ринку вже 7 років. За цей час вона завоювала бездоганну репутацію та кохання з боку покупців.Super Minds 5 підручники