Super Minds 6 підручники

Super Minds 6 підручники

Товарів у наявності: 18

Показано 1 - 18 з 18

111

111

Super Minds 6 купити підручники в Україні


Багато батьків хочуть, щоб їх діти якомога раніше почали вивчати англійську мову. Хтось відправляє свою дитину на курси англійської у дошкільному віці. А інші діти починають вивчати іноземну мову вже у школі. Тут уже кожен із батьків вирішує сам. Найголовніше – зацікавити малюка. Пояснити йому, для чого потрібне вивчення англійської і зачем потрібно починати саме зараз. Адже чим раніше розпочати, тим більшого результату можна досягти.

Багато дітей дуже непосидючі і їх просто неможливо змусити учитися. Саме тому так важливо їх зацікавити. Уроки мають бути нудними, інакше інтерес ученика швидко пропаде. Адже кожна дитина - малюк або школяр все одно віддасть перевагу улюбленим іграм або спілкування з однолітками урокам англійської мови. Батьки не завжди знаходять аргументи для того, щоб їхня дитина сама захотіла вчити іноземні мови. Головне правильно розповісти про можливості, які надає англійська мова. І тоді не треба буде змушувати. Учень сам прагне нових знань.


Компоненти Super Minds 6

Курс Super Mind складається з таких компонентів:

Підручника та інтерактивного диска, на якому є ігри та управи, що розвивають словарний запас та граматичний матеріал. Також на диску є історії з підручників у вигляді анімацій та пісні.

  • Тетрадь для роботи;
  • CD-диски;
  • Методичний посібник для учителів;
  • Книга для учителів з матеріалами, додатковими управами та тестами;
  • Набір карток;
  • Підручник у цифровому форматі та аудіо для інтерактивної дошки.


Ось такі цікаві компоненти входять до курсу.


Що є курсом Super Minds 6

Super Minds – це семирівневий курс, який підходить школярам. Його склали досвідчені автори. Він сприяє підвищенню навичок ученика, покращенню пам'яті, а також мовним навичкам. Автори курсу склали спеціальні завдання, призначені для того, щоб покращити пам'ять та концентрацію. Серед завдань є візуальні, а також такі, в яких потрібно спочатку послухати, а вже потім виконувати. Такі вправи сприяють розвитку уяви, і навіть творчих навичок. Вивчати англійську мову буде приємно, а найголовніше – цікаво. Завдяки підручникам Super Minds у молодшого школяра розвиватимуться соціальні цінності, формуватимуться соціальна компетенція. Цьому сприяють яскраві історії, які пропонують автори підручників.

 

Як придбати курс Super Minds 6

Купити курси Super Minds 6 дуже просто. Потрібно просто зайти на сайт магазину та оформити замовлення. Немає нічого простішого, ніж зробити покупку в інтернеті. Замовлення оформляється дуже швидко. Досить виконати всього кілька нескладних дій та замовити доставку товару у ваше місто. Потім доведеться трохи почекати, доки підручники будуть доставлені.

 

Насамперед, цей курс пізнавальний та захоплюючий. Дитина зможе пошагово вивчати англійську. Йому вже точно не доведеться нудьгувати. Курс складається з яскравих та барвистих компонентів, які цікавлять маленького ученика. На вивчення англійської не потрібно витрачати надто багато годин. Досить вчитися крок за кроком, не поспішаючи і поступово, потроху накопичуючи знання та прокачуючи навички. Найголовніше – зацікавити дитину. І тоді він сам захоче продовжувати вчитися. Примушувати не потрібно, потрібно зацікавлювати.

 

Де придбати Super Minds 6

Купити курс можна на сайті інтернет-магазину. Вам необхідно оформити замовлення, що робиться дуже просто. Після оформлення замовлення доведеться трохи почекати, поки його привезуть до вашого міста. Це якісний курс, завдяки якому ученик отримає всі необхідні для свого віку знання, щоб у майбутньому він досяг найвищого рівня володіння мовою.


Super Minds 6 підручники