Курс Smileys

Курс Smileys

Товарів у наявності: 31

Показано 1 - 31 з 31

Підручники Smileys

Курс Smileys - це чотирирівнева серія підручників, яка призначена для молодшої школи, яка допомагає розвивати мовні навички кожного учня саме в творчому ключі. Цей унікальний курс буде мотивувати кожного учня, сприяючи розвитку його прихованого потенціалу. Вагомою перевагою курсу є те, що тут відбувається поступовий розвиток всіх чотирьох мовних навичок. Спеціально розроблений матеріал для залучення дітей до соціуму і природи, що так важливо в сучасному світі.

Навчання буде максимально цікавим і веселим, тому що в курсах ви обов'язково зустрінете веселі римування і пісні. Є навчальні завдання, які не просто навчать, а сприятимуть бажанням вчитися. Є матеріал по міжпредметних зв'язків і країнознавства, що буде сприяти виникненню інтересу до навколишнього світу. Розповіді з усього світу будуть долучати до захоплюючого читання. Оптимальне поєднання друкованих та інтерактивних ресурсів на допомогу вчителю.

Ключові особливості курсу англійської мови Smileys:

• В курсі представлені веселі римування і пісні.

• Поступовий розвиток всіх чотирьох мовних навичок.

• Спеціально розроблений матеріал для залучення дітей до соціуму і природи.

• Навчальні завдання, які сприятимуть бажанням вчитися.

• Є матеріал за різними напрямками, що буде сприяти виникненню інтересів до навколишнього світу.

• Представлені розповіді з усього світу, які долучають до захоплюючого читання.

• Оптимальне поєднання інтерактивних і друкованих ресурсів на допомогу вчителю.

Купити підручники з англійської мови Smileys в інтернет-магазині "Oxford Book"

Якщо ви хочете купити підручники Smileys або будь-який інший серії, тоді ви звернулися за вірною адресою. Саме у нас в інтернет-магазині представлений широкий асортимент навчальної літератури від відомих видавництв, серед якої ви обов'язково зможете підібрати оптимальне рішення для самостійного вивчення англійської мови або на курсах. Ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками видавництв, що не тільки гарантує високу якість кожного товару, а й сприятиме зниженню цін на 10-20%. Якщо у вас виникнуть складності в ході вибору, на допомогу завжди готовий прийти досвідчений менеджер-консультант, який підбере оптимальне рішення, відштовхуючись від ваших уподобань, цілей і фінансових можливостей. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Курс Smileys