Ілюстровані словники англійської мови

Ілюстровані словники англійської мови

Товарів у наявності: 27

Показано 1 - 27 з 27

Ілюстровані словники англійської мови

Ілюстровані, візуальні і тематичні словники англійської мови за оптовими цінами!

Ілюстровані словники англійської мови - це чудове джерело лексики, що допомагає запам'ятовувати нові слова методом асоціації з барвистими і яскравими картинками. Обов'язково варто додати один із зазначених на сайті посібників до свого основного навчального матеріалу для освоєння словникового запасу.

Візуальний словник Macmillan Picture Dictionary ідеально підходить для того, щоб познайомити дітей з книгами на самих ранніх етапах навчання. Діти можуть «читати» словники з картинками, навіть не знаючи, як читаються або пишуться якісь слова рідною або англійською мовою. Діти також можуть порівняти свій досвід з захоплюючим світом, представленим в словнику.

У тематичних словниках для юних учнів Longman Dictionary Children's Picture Workbook слова пожвавлюються за допомогою барвистого поєднання зображень, публікування і. Дитячий словник в картинках Лонгман використовує забавні, орієнтовані на дитину сцени, щоб проілюструвати 800 слів, розбитих на 50 тем, з піснями Керолайн Грем. Привабливі, що відповідають віку тематики - від Animal Orchestra до Pirate Ship - забезпечують чіткий контекст для вивчення нових слів. Діалоги можуть бути використані для рольової гри, і слова мають колірне кодування червоного, зеленого, синього або фіолетового кольору, зазначаючи, які з них можна замінити в кожному діалозі.

Словники Longman Photo Dictionary американського і британського англійської розроблені для дорослих, хто вивчає англійську. У них використовуються чіткі, сучасні кольорові фотографії, щоб зробити вивчення нового словникового запасу веселим, а нові слова легко запам'ятовуються. Ці словники вчать реальному мови в реальних контекстах, щоб допомогти початківцям освоїти більше 3000 ключових слів. Вони підходять як для використання в класі, так і для домашніх довідників.

Оксфордський ілюстрований словник Oxford Illustrated Social Studies Dictionary підтримує і сприяє академічним успіхам в області соціальних наук, роблячи викладання словникового запасу доступним для початківців і тих, хто вивчає середній рівень володіння англійською мовою.

Програма серії словників Oxford Picture Dictionary забезпечує безпрецедентну підтримку словникового запасу для задоволення сучасних потреб тих, хто вивчає англійську мову. Тут можна знайти зразки матеріалів і стратегічну підтримку, які допоможуть повною мірою скористатися програмою OPD. Додаток надає миттєвий доступ до популярного словником картинок в будь-який час і в будь-якому місці. Його можна використовувати самостійно або в поєднанні з друкованим словником, щоб забезпечити ідеальне рішення лексичного запасу студентів. На додаток до універсального використання в класі, додаток ідеально підходить для батьків, перекладачів, мандрівників або тих, хто зацікавлений у вивченні словникового запасу англійською мовою. Воно було розроблено для iPhone, iPad і iPod Touch.

Ілюстровані словники англійської мови