Підручники B1 intermediate

Немає жодного товару в цій категорії.

Англійські підручники B1 intermediate

Де придбати підручники intermediate в Україні - англійський клуб

Видавництво Айріс-Прес випускає адаптовані книги для читання вдома. Вони призначені для вивчення англійської. Ці книги зацікавлять кожного, хто вивчає англійську. Яким би не був вік і рівень знань, кожен знайде підходящий для себе посібник. В Україні ці підручники можна придбати за невисокою ціною.

 

Скільки навчають мову з підручниками intermediate

Твори, написані англійськими та американськими письменниками адаптовані з огляду на рівень, яким володіє учень. Їхнє призначення - читання будинку. Усі підручники розраховуються на шість рівнів володіння мовою:

Нульовий (підходить новачкам) – позначений малиновим кольором.

Перший (початківцям)-позначений червоним кольором.

Другий (є продовженням початкового) - помаранчевий колір.

Третій (продовження другого) – блакитний колір.

Четвертий (продовження третього) – фіолетовий колір.

П'ятий (для тих, хто вдосконалюється) - зелений колір.

Кожний розділ розрахований на певний академічний годинник. По завершенню всіх розділів є вправи, які розвивають навички читання, покращують здатність сприймати англійську мову на слух. Учень навчиться правильно будувати речення, відпрацьовувати лексику та граматику. Наприкінці кожного прочитаного оповідання є коментарі, англо-російський словник, а також вправа, щоб перевірити розуміння прочитаного. У творах також є ілюстрації. Ціна цих підручників щодо України зовсім невисока.

 

Навіщо потрібні такі підручники?

Ці підручники необхідні учням середньої школи, щоб підготуватися до державних іспитів. Або ж можна купити їх для того, щоб вивчати англійську мову в домашніх умовах, для самостійної підготовки. Отже, у всіх книгах є:

Тексти щодо різних рівнів володіння мовою;

Важкі слова та висловлювання з перекладом;

Наявність завдань та вправ, а також відповіді до них та словники;

Тести.

Пройти варто всі рівні. Найкраще починати навчати дитину англійською якомога раніше. Багато батьків купують такі підручники дошкільникам, щоб вони починали вивчати мову ще в дитячому садку. Хтось вважає, що починати вивчення найкраще у школі. У будь-якому разі англійську потрібно вчити покроково – повільно та поступово. Якщо вас цікавить скільки коштують такі підручники, ви здивуєтеся їх невисокій і доступній ціні. Кожен зможе купити ці книги своїй дитині.

 

Як вибрати підручники intermediate

Зазвичай, після того, як учень закінчує звичайну школу або немовний ВНЗ, його рівень володіння мовою не вище, ніж Pre-Intermediate. Нехай Pre-Intermediate та Intermediate і схожі, але вони все одно суттєво різняться. Володіння рівнем Intermediate дозволяє будувати діалоги та складніші пропозиції в ранковому спілкуванні. Цей рівень допомагає долати мовний бар'єр. Вивчення англійської цьому рівні сприяє розширенню словникового запасу, допоможе зрозуміти носія мови. Учень навчиться вживати слова-зв'язки та складні граматичні форми. Повністю завершивши цей рівень, рекомендується переходити на наступний.

 

Ціна на підручники B1 intermediate в Україні

Цей рівень вважається мінімальним, достатнім для того, щоб спілкуватися на різні теми, але ще не найвищим. Якщо людина володіє англійською на рівні intermediate, то вона зможе вирішити будь-яку ситуацію чи побутові проблеми. Якщо ви отримували знання поступово, рівень за рівнем, то не залишаться на все життя і тільки розвиватимуться і зміцнюватимуться. Тому й рекомендується поступово пройти усі рівні. Саме цьому рівні час навчання становить 8-100 академічних годин. В Україні можна придбати підручники в інтернет-магазині. Їх доставлять до будь-якого міста країни.

Вивчення іноземної мови з intermediate grammar, а особливо англійської - найвигідніше вкладення у себе та у своє майбутнє. Знання додаткової мови (саме знання мови, а не кількох фраз і кліше) відкриває перед вами сотні дверей, тільки вибирайте.

Іноземна мова приносить вам додаткові бонуси у сходженні кар'єрними сходами. Якщо стане вибір між двома відмінними фахівцями, але один із знанням іноземної мови, а другий без, вгадайте, кому віддають перевагу? Правильно, співробітник поліглоту. Адже в такому разі він сам може проводити переговори з іноземними інвесторами та колегами без перекладачів та зайвих непорозумінь, він завжди в курсі найактуальніших подій у своїй сфері діяльності, та й у звичайному житті завжди цікавіше спілкуватися з всебічно розвиненою людиною.

Знання додаткової мови та intermediate grammar дає поштовх і на внутрішній розвиток та розширення власного світогляду. Чим більше людина вивчає, читає та розвивається, тим багатший його внутрішній світ. З такою людиною легко і цікаво розмовляти, вона завжди може дати слушну пораду і, що важливо, ніколи не лізтиме зі своїми непроханими порадами. Такі люди надто цінують власні особисті межі, щоби порушувати чужі.

Подорожі. Ще один приємний момент від знання англійської мови – підвищення особистого комфорту в поїздках, робітників та туристичних. Якщо ви вмієте спілкуватися з іноземцями, ви матимете мінімальні шанси зустрітися з будь-якими труднощами. Ви зможете пересуватися без проблем іншою країною, відвідувати визначні пам'ятки, робити покупки, зняти номер в готелі або квартиру. Для знавців мови, якою спілкуються місцеві жителі будь-яку подорож залишить лише приємні емоції та спогади.

Підсумувавши, можна з упевненістю сказати, що знати англійську мову та grammar intermediate у сучасному світі – одна з базових потреб. І якщо майже кожен може похвалитися базовими знаннями англійської мови, набутими ще за шкільною партою, навряд чи він зможе використати ці знання у повсякденному житті та порозумітися з іноземцями. Базовий рівень знання англійської (рівня A1-A2) просто не надає це можливим.

Тому слід переходити до вивчення рівня «середній», «вищий за середній» і «просунутий». І найкраще розпочати своє поглиблене вивчення за допомогою ресурсів та підручників, придбаних в онлайн магазині освітньої літератури Oxford Book. Тут лише оригінальні підручники від найкращих світових видавництв в освітній сфері.

 

Як же вивчати англійську мову? У питанні вивчення будь-якої мови, як англійської, є кілька основних базових аспектів вивчення. Вони включають:

фонетику;

Граматику;

Лексику;

Лінгвокультурології.


При оволодінні рівнями знань мови B1-B2 (повна назва яких intermediate – середній та upper intermediate – вище середнього) в основному розглядаються граматичні та лексичні елементи та структури. На сайті Oxford Book представлено безліччю найкращих підручників за цим напрямком найбільших та авторитетних видавництв світу:

 • Cambridge University Press;
 • Oxford University Press;
 • Популярні адаптовані книги англійською intermediate Express Publishing Ukraine;
 • Підручники Macmillan;
 • Pearson Longman Ukraine (адаптовані книги на англійському upper intermediate рівня знань учнів);
 • Mm publication Ukraine;
 • Collins Ukraine та багато інших.
 


Що стосується вивчення intermediate англійської мови, студенти найчастіше віддають перевагу наступним підручникам та навчальним курсам:

 

 • Книга від Оксфордського видавництва "Англійський курс граматики" (intermediate english course book);
 • Граматика в контексті Макміллана English grammar intermediate in Context;
 • Оксфордська “Living Grammaire” рівня середнього з ключами до підручника та аудіо-супроводу;
 • Оксфордська intermediate grammar для практичних занять (нове видання);
 • Кембриджський підручник з англійської мови intermediate «Граматика у використанні», п'яте видання;
 • Новий Кембриджський підручник з англійської intermediate для студентів від Реймонда Мерфі "Практична граматика";
 • Оксфордські підручники англійської intermediate «Практична граматика з відповідями до вправ». Це чудовий варіант як самовчитель;
 • Граматика від Коллінза англійська intermediate серії «Працюй над своєю граматикою»;
 • Ще одна книга від Коллінза, граматичного ухилу english pre intermediate book під назвою «Працюй над своєю граматикою»;

 

 • Третій варіант граматики від Коллінз із серії книги з англійської upper intermediate, але вже складнішого рівня - Працюй над своєю граматикою».
 • Оксфордський підручник intermediate "Курс граматики англійської мови";
 • Підручники intermediate рівня «Фокусуйся на граматиці. Підхід до оволодіння навичками середнього рівня», що включають книгу та зошит із вправами;
 • Курс підручників english upper intermediate book книга + зошит із вправами серії «Фокусуйся на граматиці.
 • Популярні підручники з англійської intermediate від Макміллан «Граматика англійської мови в контексті»;
 • «Граматика та практика використання словникового запасу» upper intermediate рівень.
 • Гід книга для вчителя "Граматика та практика використання словникового запасу" advanced upper intermediate рівень;
 • Курс книг від Оксфорда "Business Benchmar" intermediate class;
 • Супер книга серії Upstream english pre intermediate test необхідна для перевірки набутих знань англійської мови;
 • Словник від Коллінза «Працюй над своїм словниковим запасом» рівня А2;
 • Словник від Коллінза «Працюй над своїм словниковим запасом» рівня В1;
 • Словник від Коллінза «Працюй над своїм словниковим запасом» рівня В2;
 • Серія книг «MyGrammarLab», що включає аудіо диски та підручник для студентів;

Різнорівнева серія підручників Prime time 1, Прайм Тайм 2, Прайм Тайм 3, Прайм Тайм 4 та 5. У цій серії можна придбати підручники, зошити з вправами, книги для викладачів та аудіо диски.

Всі ці та інші підручники рівня В1 та В2 можна придбати за найвигіднішими цінами на сайті онлайн магазину Oxford Book. Будучи клієнтом цього магазину ви отримуєте масу привілеїв та приємних бонусів. В Oxford Book є лише оригінальні підручники. Для клієнтів передбачені приємні подарунки та партнерські програми. Можна отримати разом із основним замовленням безкоштовні компоненти для класу. Для постійних покупців і великі замовлення поширюються хороші знижки.

Компанія надає можливість безкоштовної доставки до будь-якого міста країни при замовленні сумою від 2000 грн. Всю інформацію про ваше замовлення та його актуальний стан ви отримуєте смс повідомленнями або Viber.

Щоб зробити замовлення, вам потрібно лише виконати кілька нескладних дій. Коли ви визначитеся з потрібною вам літературою, додайте цей товар в «Кошик» і натисніть кнопку підтвердження. Після цього з вами зв'яжеться оператор магазину, з яким ви обговорите та узгодите всі деталі вашого замовлення. Далі вам необхідно зробити оплату товару будь-яким зручним для вас способом. Після отримання оплати почнеться комплектація вашого замовлення та його відправлення на вказану вами адресу.

Підручники B1 intermediate