Підручники Beginner А1

Підручники Beginner А1

Товарів у наявності: 386

Показано 1 - 48 з 386

111

111

Підручники beginner А1- англійська для початківців в Україні

Oxford Beginner: з чого починається вивчення англійської мови?

Щоб вибрати підручник Elementary English Oxford, радять пройти тестування з метою визначення рівня володіння англійською мовою як іноземною. Іноді учні можуть недооцінювати свої можливості, і довго затримуватися на одному рівні, хоча не варто.

Рівень Beginner є початковим рівнем, і від ефективності курсу англійської мови залежить те, наскільки швидко учень зможе освоїти новий рівень, нехай він буде ще базовим рівнем. Таким чином, Oxford Beginner English Book призначена для тих, хто ніколи не вивчав англійської мови, але планує швидко освоїти нову мову. Залишилося вибрати навчальний посібник, викладача, або школу англійської мови, та розпочати навчання. Якщо брати рівень Beginner, або Elementary, це A1.

 

 

Beginner: кому підходить?

Що прийнятно для рівня Beginner? Oxford English Beginner Books випускаються для початківців, які тільки вчаться будувати пропозиції англійською правильно. Звичайно, такі пропозиції ще мало нагадують нормальну мову, але все ж таки парочки слів достатньо, щоб зорієнтуватися в новому для себе суспільстві, якщо йдеться про подорож до іншої країни та англомовного середовища.

Чому не варто пропускати рівень Beginner, навіть якщо у учня є базовий набір слів та приблизне розуміння того, як формуються речення, як збагатити свою мову за допомогою вставних слів та фразеологізмів тощо? Oxford Beginner English може зацікавити тих, хто раніше не вчив ніяких іноземних мов, а англійську мову навряд чи можна назвати близьким за духом, але це поки що.

Звичайно, Elementary English Oxford радять тим учням, які чули дзвін, але не знають, де він. Тобто вони можуть знати щось про граматику англійської мови, фонетику, але на практиці ще далекі від ідеалу, і до рівня носія, як равлика до вершини гори Фудзіяма. Але такі порівняння є актуальними лише для тих учнів, які й не намагаються нічого зробити, щоб вивчити нову мову. Підручник англійської Oxford Elementary для цього і існує, щоб розвіяти всі сумніви і зміцнити віру в те, що можна досягти рівня носія мови.

Але не завжди так очевидно у вивченні англійської мови як іноземної. Адже можна опинитися на рівні English Elementary Oxford, якщо просто випустити з уваги англійську мову на кілька років. Тоді просто початковий рівень стане тихою гаванню, де можна повільно та впевнено повторити те, що, здавалося б, вдалося вивчити ще у школі, або на курсах англійської мови. Можна пам'ятати якісь базові правила, але, упустивши деталі, можна не повернутися на шлях вивчення англійської, адже з'явилося більше труднощів, ніж ясності у його освоєнні.

Не так часто зустрічаються ті учні, які готові повернутися на рівень Oxford English for Beginners, щоб систематизувати знання та прискорити вивчення англійської мови на наступному етапі та рівні. А йдеться про рівень A2, який навряд буде легко освоїти без рівня A1. І будьте певні, що перші труднощі на шляху вивчення іноземної мови наближають до її освоєння, інакше ніяк.

 

 

Що має знати учень із рівнем Beginner?

Oxford English Books Elementary – і всі без винятку – відкривають двері у світ трьох важливих часів англійської мови, а саме Present, Past та Future Simple. Це найпростіші та базові часи, за допомогою яких можна висловити найпростішу думку, підтримати розмову у магазині, ресторані, громадському транспорті та на вулицю. Для початківців вивчати англійську мову як іноземну цієї інформації буде цілком достатньо.

Початківці мають розуміння того, де ж ставити артиклі, і навіщо їх ставити. Іноді учні, які перебувають на просунутому рівні, можуть забувати великі істини. Звичайно, повертатися на початковий рівень їм не потрібно, але те, що вони відволікалися на уроках, це помітно. Тому не варто недооцінювати артиклі, адже вони є важливими в англійській мові. На просунутих рівнях з їх допомогою можна буде наголосити на важливості інформації та передати якусь емоцію.

Слідом за часом та артиклями учні, які освоюють ази англійської мови, заучують напам'ять неправильні форми дієслів, і вже знають про існування трьох форм дієслів. Завдяки дієсловам можна розповідати про минуле та майбутнє, або наголошувати на тому, що подія сталася кілька хвилин тому. Насправді це під силу не кожному початківцю, але це важливо, якщо є постійна практика.

Beginner цілком здатний порахувати предмети, і вжити їх в однині і множині. Багато хто ностальгуватиме по тому часу, коли конструкції There is/are була достатньо, щоб вказати на предмет. На просунутому рівні належить описати все, що стосується предмета, його ролі в житті людини, щоб отримати заповітний сертифікат з англійської мови.

 

Підручники Beginner А1