A Good Turn of Phrase

A Good Turn of Phrase

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу

Ціна на підручники і книги A Good Turn of Phrases купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

A Good Turn of Phrases ( «Хороший поворот фрази») - це навчальний курс, який представляє і практикує англійські фразові дієслова (phrasal verbs), а також прийменникові обертів (prepositional phrases) в поточному використанні.

У книзі міститься 16 глав-юнітів (units), а матеріал подається і тренується на основі діалогів, статей, листів, коміксів і т.д. Блок №16 включає додаткові вправи, які пропонують студентам продовжити практику з фразовими дієсловами і приводами.

Фразеологічні дієслова і пропозіціональние фрази (тобто, фрази, що дозволяють із заданих суджень будувати нові висловлювання) подаються в контексті, а потім вони перевіряються в таких діях, як:

  • перетворення ключового слова;
  • множинний вибір;
  • заповнення прогалин;
  • зіставлення слів.


Книги були розроблені і призначені для студентів і дорослих людей середнього і більш просунутого рівня підготовки, які вже досить добре володіють англійською мовою (приблизний рівень Upper-Intermediate / Advanced).

Всі підручники охоплюють найбільш часто використовувані ідіоми, складні дієслова та приводи, а також спеціально розроблений комплекс вправ, що дозволяє швидко і ефективно опанувати представленим матеріалом.

 «Книга вчителя» містить відповіді на вправи, а також три тести, кожен з яких має дві альтернативні версії. Курс «A Good Turn of Phrase» можна використовувати для самостійної роботи або в класі з учителем, щоб допомогти учням успішно застосувати англійську мову.

A Good Turn of Phrase - це ідіома просунутої практики Джеймса Мілтона і Вірджинії Еванс. Ідіоматичні навчальні матеріали, а також фрази англійською мовою і використання кожного конкретного випадку з чіткими ілюстраціями, дуже допомагають при вивченні англійської мови. Навчальний курс буде корисний готуються здавати Кембриджські іспити CAE або CPE.

A Good Turn of Phrase