Smart Talk

Smart Talk

Товарів у наявності: 9

Показано 1 - 9 з 9

111

111

Ціна на підручники і книги Smart Talk купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Smart Talk ( «Уміння слухати і говорити») - це захоплююча трирівнева серія підручників для формування навичок аудіювання та розмовної мови. Вона була розроблена авторами для роботи з дітьми початкової та молодших класів середньої школи, які вивчають англійську мову.

Захоплюючий дитячий серіал, на основі якого побудовані уроки, допомагає розвивати у хлопців швидкість мови і наповнює уроки веселощами, що має відношення до їх звичайному житті поза школою. Впевненість і здібності в учнів зростають, коли вони стежать за життям Тома, його сестри Саллі і незабутнього складу всієї родини, друзів і їх чарівних вихованців.

Серія надає широкі можливості для маленьких учнів слухати і говорити по-англійськи з допомогою вправ, спеціально розроблених для того, щоб вивести школярів зі стану страху і розговорити навіть самих боязких, сором'язливих і закомплексованих дітей. Унікальні, добре зарекомендували себе в класі заняття приваблюють молодих учнів з першої сторінки і притягують їх увагу в міру проходження циклу.

Ключові особливості курсу Smart Talk:

  • барвисті і повнокольорові ілюстрації;
  • захоплюючі та мотивуючі заняття з аудіювання та говоріння;
  • розвиток діалогічного і монологічного мовлення;
  • прогресивна, але, в той же час, зрозуміла і проста структура уроку, заснована на поступовому підвищенні рівня складності;
  • мова спілкування, в точності відповідний попереднім знанням англійської в реальному світі і має відношення до повсякденного життя учнів;
  • в кінці кожного рівня розміщені завершальні тести.
 

Головну увагу в програмі курсу приділяється систематичного повторення вивчених правил і тим, а також вправам на закріплення пройденого матеріалу.

Smart Talk

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні