Reading and Writing Targets

Reading and Writing Targets

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу
Рівень курсу

Ціна і відгуки на підручник Reading and Writing Targets купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Reading and Writing Targets вважається допоміжним курсом англійської мови, який допустимо використовувати спільно з іншими курсами для закріплення і розвитку навичок читання і письма іноземною мовою. Курс складається з трьох сходинок, які поступово підвищують рівень знань учнів від А1, Beginner до В1, Pre-Intermediate.

Кожна із сходинок Reading and Writing Targets комплектується:

  • Зошитом для учня.
  • Зошитом для вчителя.
 

Оскільки курс спрямований на розвиток виключно письмового навички та вміння працювати з текстами, аудіоматеріали в комплектації не передбачені. Серед основних особливостей курсу можна виділити:

  • Наявність великої кількості текстів, основою для яких стали реальні комунікативні ситуації. Подібна особливість надає учням можливість не тільки розвивати здатність читання англійською мовою або розглядати запропоновані моделі для власної письмової роботи, але також використовувати отримані знання в реальному житті, використовуючи отриманий словниковий запас для ведення живого діалогу.
  • Навчальні матеріали пропонують для виконання лексичні та граматичні вправи. Мета завдань - познайомити учнів з базовими структурами лексики і граматики, які необхідні для правильної побудови писемного мовлення, а також полегшують майбутнє вивчення мови.
  • Вся інформація, надана в посібниках, грамотно систематизована, супроводжується підказками від авторів і планами вивчення. Це значно полегшує навчальний процес, дозволяючи учням поступово, переходячи з однієї сходинки на іншу отримувати знання і застосовувати їх в письмовій практиці.
 

Зошит вчителя містить безліч корисної матеріалу, розбитого на розділи, згідно темам. Кожна тема привертає увагу групи цікавими епізодами, а також мотивує, стимулює дізнаватися більше, застосовувати знання на практиці. Розвиток навичок читання відбувається шляхом виконання різноманітних вправ. Автори пропонують учителям застосовувати в процесі навчання такі методи роботи з текстом, як розгадування головоломок, прогнозування теми тексту, виходячи з ілюстративних підказок, а також розпізнавання еквівалентних один одному слів, відновлення пропущених ділянок тесту за змістом.

Всі тексти розширюють словниковий запас учнів, підказують відповідні ідеї для написання власних робіт. Граматичні структури також представлені в контексті реальних ситуацій, що допомагає грамотно використовувати їх у власних проектах. Учням пропонують познайомитися з такими типами текстів, як неофіційний лист, стаття, рецепт, рекламне оголошення, листівка, рецензія на фільм, складання оповідання за картинкою, електронного листа і замітка.

Reading and Writing Targets