Bussiness English

Bussiness English

Товарів у наявності: 2

Показано 1 - 2 з 2

Фільтрувати за:

Ціна і відгуки на підручник Business English Marketing and Sales купити книги Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Business English Marketing and Sales - навчальний посібник, який спеціально розроблено для підвищення рівня англійської мови у представників сфери маркетингу і продажів. Кожен, хто знайомий з маркетингом, продажами, рекламою, просуванням, знає, як важливі для успішної діяльності комунікативні навички. Уміння вести грамотну бесіду, вибудовувати конструктивний діалог, чути і слухати опонента є професійною вимогою. Тому так важливо навчиться висловлювати свою аргументовану думку англійською мовою.

Вивчення за курсом доступно для бажаючих вивчити ділову англійську, незалежно від рівня знань. Для студентів, які знаходяться на сходинці A1, Begginer і для учнів, які досягли B1, Intermediate, в підручнику знайдеться актуальний матеріал, що підвищує і відточують знання ділового спілкування.

Різні завдання і вправи, спрямовані на розвиток навичок читання і письма навчати аналізувати тексти, виділяти головну думку, компонувати короткий зміст, продемонструє основні граматичні конструкції. Курс комплектується:

  • Зошитом для учня.
  • Зошитом для вчителя.
 

Для викладачів розроблені рекомендації та поради, які допоможуть грамотно організувати навчальний процес і подачу матеріалу, а також проводити аналіз знань, шляхом систематичної організації тестових робіт.

Bussiness English