Курс Pathways to Literature

Курс Pathways to Literature

Таблицею
Списком

Pathways to Literature

Курс Pathways to Literature - сучасний навчальний посібник по класичній літературі Великобританії. Призначений даний курс для старшокласників і студентів у вищих навчальних закладах, які вивчають англійську мову на рівні Upper-Intermediate. Саме при вивченні цього курсу ви будете вивчати унікальний курс, який присвячується вивченню безсмертних творів англомовної літератури 16-20 століття. Цей курс навчає важливим поняття і дає можливість всім учням отримати більш глибоке розуміння, як культурної спадщини англомовного світу, так і англійської мови.

Що представлено в курсі книг Pathways to Literature?

В курсі Pathways to Literature знаходиться велика кількість уривків творів і ретельно підібрані вправи, які дають можливість учням відчувати себе впевнено під час знайомства з англомовною літературою. Ваші учні зможуть досягти майстерності в глибокому аналізі твору, який зачіпає назву, персонажів, тему, цінності, місце дій, символи, мотиви, ритм і розмір, а також можуть розвивати вміння робити висновки і навички написання есе. Додатковий диск, який поставляється разом з курсом, містить документальні ролики, які тісно пов'язані з курсом, забезпечуючи контент для навчання, і дозволяє поглибити знання учнів про досліджуваному літературному творі.

У посібник представлені уривки з класичних творів англійської літератури 16-20 століття, велику кількість вправ, які вчать проводити аналіз тексту на рівні сенсу і змісту, завдань, які будуть розвивати навички усного та писемного мовлення. У посібнику були представлені ключові етапи розвитку англійської літератури, наводяться короткі відомості про літературний напрям і про історичні довідка, розглядається біографія авторів, дається характеристика їхньої творчості з аналізом ключових творів. в комплекс входить студентська книга і диск з відео, а також книга для вчителя.

Купити курс Pathways to Literature в інтернет-магазині "Oxford Book"

Якщо ви хочете купити курс Pathways to Literature або будь-яку іншу наукову літературу, тоді ви звернулися за вірною адресою. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли придбати виключно сучасну літературу від відомого видавництва, яка зможе забезпечити якісне і ефективне вивчення іноземної мови. Вагома перевага полягає в тому, що ми співпрацюємо безпосередньо з видавництвом, що робить наші ціни найвигіднішими для покупців - на 10-20% нижче, якщо порівнювати з конкурентами. Якщо виникнуть будь-які труднощі в ході вибору відповідного варіанту, на допомогу завжди готовий прийти наш фахівець, який підбере оптимальне рішення, відштовхуючись від ваших цілей, уподобань і фінансових можливостей. Надаємо знижки оптовим покупцям, вчителям, вищим навчальним закладам і т.д. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.

avtweb