Підручники Career Paths

Підручники Career Paths

Товарів у наявності: 263

Показано 1 - 48 з 263

Підручники Career Paths

Курс Career Paths є лінійку посібників з англійської мови за професійним спрямуванням. Представлена ця велика лінійка підручників для глибокого вивчення спеціальностей видавництвом Express Publishing, що вже говорить про якість матеріалу. Серія буде актуальною для фахівців, які вирішили підвищити власну кваліфікацію, а також для вищих навчальних закладів. Курс охоплює рівні підготовки A1 Beginner - B1 + Intermediate. Всього в курсі налічується понад 50 професій, які ви можете поглиблено вивчити.

Ключові особливості курсу Career Paths:

• Велика кількість нового лексичного матеріалу, різних вправ і матеріалів за певними напрямами, які вам необхідні.
• Крім професій підручники даної серії включають розгляд видів діяльності: сантехніка, перукарська справа, сільське господарство і багато іншого.
• Посібник серії актуально для кожної людини, хто планує працювати в міжнародній компанії або прагне до кар'єрного росту.
• Курс підходить виключно для людей, хто вже володіє англійською мовою на середньому рівні, тому ключовою упор робиться саме на вивчення професійних термінів, лексики і виразів.

Всі ці особливості роблять курс англійської мови Career Paths ідеальним рішенням для більшості напрямків діяльності і дозволяють добитися місця в великих компаніях.

Що входить до складу курсу англійської мови Career Paths?
• Диск з аудіоматеріалами для підручника.
• Студентський підручник.
• Книга для учителя, яка містить тільки відповіді.
• Книга для учителя з відповіді, методикою викладання і текстами аудіозаписів.

У кожній з частин інформація представлена максимально зрозуміло і логічно, тому не буде проблем під час вивчення.

Купити підручники Career Paths в Україні недорого

Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви без проблем змогли влаштуватися в міжнародну компанію. А саме, ми пропонуємо вам купити підручники з серії Career Paths, які допоможуть вам вивчити специфічні тонкощі англійської мови у вашій спеціальності. Надаємо виключно сертифіковану навчальну літературу від відомих видавництв, яка відповідає міжнародним стандартам якості і зможе забезпечити вам ефективне навчання або викладання.
За рахунок безпосереднього співробітництва з представниками видавництвами, ми пропонуємо не тільки справжній матеріал, але і за цінами на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах. Для постійних клієнтів, вчителів та інших оптових покупців надаємо гнучку систему знижок. Якщо у вас виникнуть труднощі в ході вибору, можете розраховувати на нашу кваліфіковану консультацію.


Підручники Career Paths