Тлумачні словники англійської мови

Тлумачні словники англійської мови

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

Тлумачні словники англійської мови в Україні

Застосовувати англійський тлумачний словник непросто і не дуже зручно, проте, це дає можливість почати думати по-англійськи, дізнатися специфічні слова в мові, для яких нема переводу, вивчити граматичні терміни і поняття, зрозуміти, як слово правильно вжити в різних контекстах, навчитися висловлюватися по-англійськи, а також отримати більше інформації.

Існують найпопулярніші видання тлумачних словників, які зарекомендували себе протягом десятиліть:

Cambridge Dictionaries. Їх головна перевага - постійне оновлення і поповнення новими словами англійської мови. Всі вони укомплектовуються аудіо диском з правильною вимовою і транскрипцією. Кембриджські словники складаються на основі відгуків багатомільйонних користувачів і зрозумілі незалежно від ступеня володіння англійською мовою.

Такий словник, як Cambridge Advanced Learner's Dictionary - повністю оновлене видання для просунутих учнів. Включає в себе сучасний словниковий запас, чіткі визначення, сотні картинок і ілюстрацій, а також новий розділ «Фокус написання». Інформація, отримана від Кембриджського національного корпусу і співвіднесення з англійським словниковим профілем, ідеально підходить для підготовки до іспиту, а також містить блоки «Поширена помилка», що допомагають учням уникнути типових помилок.

Якщо необхідний постійний доступ до довідкового матеріалу, то один з кращих виборів - це оксфордские тлумачні словники:

OALD, - найпопулярніший в світі словник оксфорд для просунутих учнів. Нове 9-е видання, що містить 185 000 слів, фраз і значень, розвиває навички, необхідні для складання іспитів і спілкування, що робить його незамінним інструментом в усній і письмовій мові. Він рекомендується викладачами і студентами, тому що визначає слова на зрозумілій мові, дає корисні приклади пропозицій і включає інструменти, завдяки яким учні повинні досягти успіху в англійській мові.

Oxford Wordpower Dictionary, оновлений більш ніж 500 новими словами і фразами, являє собою корпусний словник, який надає інструменти, необхідні учням середнього рівня (B1-B2) для створення словникового запасу. Це видання включає замітки до тем, поради з письма та 16-сторінковий Оксфордський репетитор. Студенти можуть шукати словник A-Z по слову або темі і використовувати вправи для підготовки до міжнародних іспитів. НОВИНКА на компакт-диску: Oxford iWriter для розвитку навичок письма та інтерактивний навчальний посібник iGuide, що допомагає вивчати словникові статті.

Macmillan Dictionary. Словник Macmillan укомплектований словами навчального плану і основним енциклопедичним розділом, є повним довідковим джерелом для тих, хто вивчає всі ключові предмети англійською мовою. Вибір слів був заснований на 200-мільйонному словосполученні World English Corpus, доповненому спеціалізованим предметним словником.

Тлумачні словники англійської мови