Спеціалізовані словники англійської мови

Спеціалізовані словники англійської мови

Товарів у наявності: 22

Показано 1 - 22 з 22

111

111

Спеціалізовані словники англійської мови

Спеціалізовані англомовні словники - це видання професійних термінів, фразових дієслів, ідіом, різного сленгу, прислів'їв / приказок. Вживання таких слів у мові зробить легше розуміння неадаптованих текстів.

У них описується термінологія окремих наук в різних областях знань або призначена для конкретних професій. При їх складанні використовуються множинні англомовні довідкові посібники, матеріали спеціальних книг і журналів.

У нашому інтернет-магазині Oxford-book.com.ua представлений великий вибір спеціалізованих словників, серед яких є популярна колекція видавництва Лонгман, зокрема:

Active Study Dictionary - є обов'язковим для тих, хто вивчає англійську мову на середньому рівні, що прагнуть збільшити словниковий запас (за допомогою інтегрованого тезауруса) і поліпшити швидкість мови (за допомогою знання словосполучень). Також доступно для iPhone і iPad.

Dictionary of Contemporary English - словник з розширеною граматичною інформацією і допомогою в використанні правильних часів. Інтегрований словник словосполучень показує, які слова використовувати разом, а вбудований - розширює словниковий запас.

Dictionary Of Common Errors - дає чіткі пояснення проблем, що лежать в основі кожної помилки при листі, і пропонує методи, що дозволяють їх уникнути і виправити. Включає понад 2500 алфавітних записів, спеціальні функції по ключовим проблемним областям і глосарій граматичних термінів.

Великий добіркою представлені популярні Оксфордські спеціалізовані словники, наприклад, такі, як:

Oxford Business English Dictionary - містить ілюстрації та діаграми, які пояснюють бізнес-концепції, такі, як прийняття рішень. Словник містить замітки, які допомагають побудувати словниковий запас, пояснити різницю між словами, які часто плутають, і дають інформацію про аспекти бізнесу.

Dictionary of Dentistry - словник стоматології, який містить понад 4000 визначень. Він визначає терміни в широкому діапазоні, включаючи: первинну допомогу, порівняльну анатомію, біохімію, рентгенографію, ортодонтию, відновну стоматологію, стоматологічну хірургію і фармакологію.

Oxford Idioms Dictionary - словник ідіом, який по-новому пояснює більш 10 000 найбільш часто використовуваних ідіом і приказок з усього англомовного світу. Містить сотні ілюстративних цитат і дає чітке уявлення про те, як можна використовувати фрази.

Різні варіанти словників Oxford Learner's Pocket Grammar, які пояснюють, як використовується граматика для кожної теми і як уникнути помилок. Охоплює теми, які студенти повинні знати для здачі іспитів Cambridge ESOL (FCE, CAE і CPE).
Це далеко не весь перелік спеціалізованих словників, представлених в нашому інтернет-магазині Oxford-book.com.ua. З іншими видами посібників можна ознайомитися в каталозі на сайті.

Спеціалізовані словники англійської мови