Курс Business Basics New Edition

Курс Business Basics New Edition

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Серія книги підручники Business Basics New Edition від Oxford University Press

Автори: David Grant and Robert McLarty

Повноцінно вивчити англійську мову, не приділивши увагу бізнес-термінології, неможливо. Адже шанс успішно адаптуватися в англомовному суспільстві, ставши затребуваним співробітником, багато в чому залежить від того, наскільки людина володіє спеціалізованої тематичної лексикою. Книги Business Basics New Edition можуть серйозно допомогти в даному напрямку. Вони виходять у світ у видавництві Oxford University Press. А це значить, що до розробки навчального матеріалу причетні кращі оксфордские фахівці.

Замовити підручники Business Basics New Edition в Києві, Львові, Харкові, Одесі або іншому місті України можна без проблем. Наш інтернет-магазин здійснює доставку по всій Україні.

Переваги серії Business Basics New Edition

Оксфордські підручники відомі у всьому світі якістю викладеного матеріалу і ефективністю методик. Наприклад, пропонована серія грунтується на досвіді реальних компаній. У кожному розділі є 3 секції матеріалу, де акцентується на конкретному аспекті ділової англійської мови. Інформація структурована так, щоб учень міг приділити увагу не тільки теоретичного матеріалу, а й практичним навичкам, пов'язаним з вимовою.

Базовими достоїнствами серії підручників Business Basics New Edition є:

• Актуальний автентичний матеріал, який розкриває реальний досвід роботи англійських компаній. Більш того - в новому виданні фахівці відновили 90 відсотків інформації. Це було направлено на те, щоб учні могли знайомитися з реальним життям британських компаній.

• Наявність необхідної термінології, яка дає можливість учням поповнити свій словниковий запас в контексті тематик, пов'язаних з бізнесом.
• Наявність в кожному уроці не тільки загальної теми зі сфери бізнесу, а й презентація нових розробок;
• Грамотно розрахований темп навчання, завдяки якому відбувається не поверхневе, а повноцінне знайомство з представленими в підручнику тематиками;
• Акцент на аудіоматеріали, щоб засвоєння матеріалу відбувалося без відриву від застосування мовних норм на практиці.
Перераховані переваги цієї серії зробили її актуальною і затребуваною у тих, хто хоче вивчити ділову англійську мову.

Товари лінійки
Лінійка навчальних матеріалів Business Basics New Edition складається з:

  • Teachers book (книга для вчителя);
  • Students book (підручник);
  • Workbook (рабочий зошит);
  • Class CD (диск з аудіозаписами).
 

Замовляючи ці матеріали у нас, ви вибираєте автентичні оксфордские підручники за розумними цінами.Курс Business Basics New Edition