Business Objectives International Edition

Business Objectives International Edition

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Книги Business Objectives International Edition

Реалії сучасного життя такі, що просто неможливо обійтися без знань англійської мови. Адже він необхідний для подорожей, при працевлаштуванні, просуванні по кар'єрних сходах і т.д. На ньому спілкуються фактично всі професійні спільноти в світі. Вивчити англійську мову максимально швидко і ефективно допоможе курс Business Objectives International Edition. Це сучасний курс, який представляє собою доступний рівень мови, орієнтований на ділових людей. Тут присутня чітка граматична структура і завдання, які допомагають використовувати особистий досвід справжніх фірм. Представлений тільки оригінальний матеріал, який сприяє оптимальному розвитку навичок в бізнесі.

Деякі особливості курсу Business Objectives International Edition

Якщо говорити про особливості даного посібника для вивчення англійської мови, то варто відзначити нові аудіозаписи з переважанням північноамериканських голосів, які включають широкий спектр немісцевих акцентів, тому ви зможете спілкуватися абсолютно на різних діалектах. Ви будете розуміти людей з різних куточків земної кулі, а вони будуть розуміти вас. Оновлені книги викладачів і книги для студентів з інтерактивним диском, надають гнучкий пакет для змішаних навчальних рішень, включаючи лексику, граматику, вирази і додаткову практику прослуховування.

На відміну від курсу Business one: one, тут присутній робочий зошит, яка призначена для виконання граматичних вправ до основного підручника для студента курсу. У робочому зошиті представлені вправи, які логічно пов'язані з матеріалом, поданим у підручнику для студента. Передбачені відповіді до всіх вправ, тому студент може самостійно контролювати свої знання. В курсі передбачена велика кількість корисних вправ і вправ, призначених на повторення - це істотно підвищує рівень ефективності.

Купити курс Business Objectives International Edition в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви завжди могли купити курс ділової англійської Business Objectives International Edition і інші посібники для вивчення іноземних мов. У каталозі представлена виключно сертифікована наукова література, яка надається офіційними постачальниками видавництв. Безпосередня співпраця з видавництвами сприяє тому, що ви не тільки купуєте оригінальну продукцію, а й можете зробити це за цінами на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах.

Якщо виникнуть складнощі при виборі з такого широкого асортименту, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант. Він підбере оптимальне рішення, яке буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачені знижки і бонуси. Доставка здійснюється в будь-який регіон України: Київ, Одеса, Миколаїв, Львів та інші області.

Business Objectives International Edition