Курс Cambridge English

Курс Cambridge English

Товарів у наявності: 71

Показано 1 - 48 з 71

Ціна на підручники і книги Cambridge English купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Серія підручників Cambridge English являє собою книги з екзаменаційними тестовими роботами, основна задача яких підготувати студентів до складання міжнародних іспитів. Серія включає такі підкатегорії книг:

  • Cambridge English: Advanced - екзаменаційні види робіт, які складаються з тестів і завдань, які готують студентів до здачі іспиту Cambridge English: Advanced. Матеріали дозволяють ознайомитися з форматом проведення іспиту, на практиці пройти тести, що сформує уявлення про проведення оцінювання, і дозволить проявити впевненість у власних силах і знаннях. Кожен рівень передбачає наявність фотоматеріалів для усної частини іспиту, керівництва по підготовці, а також ключів, моделей творів і записи текстів. Аудіодиски і завантажувані аудіофайли містять матеріал для аудіювання.
  • Cambridge English First Authentic Examination Papers - серія, представлена у вигляді екзаменаційних робіт, які стали відображенням найбільш достовірних матеріалів при підготовці до іспитів. Навчальні посібники надають студентам можливість ознайомитися зі змістом і форматом іспиту, отримати реальну практику. Завдяки наявності транскрипцій і розділу відповідей, кожен з підручників можна використовувати для самостійного навчання.
  • Cambridge English Key Authentic Examination Papers - оригінальні тренувальні тести, які надані Екзаменаційним департаментом Кембриджського ради, з метою оцінювання знань при проведенні іспиту Cambridge English: Key (KET). Роботи є підготовчої базою для студентів, які націлені на здачу міжнародного іспиту. Завдяки наданого матеріалу, кожен зможе ознайомитися з форматом проведення та змістом іспиту, а також вивчити практичну частину, набуваючи технічні навички. Підручники містять відповіді, що підходить для навчання в класі. Також, комплектація передбачає наявність дисків, які необхідні для проведення аудіювання.
  • Cambridge Preliminary Authentic Examination Papers - екзаменаційні роботи, які вважаються найбільш достовірними матеріалами відображають формат і зміст проведення іспиту. Кожен підручник містить транскрипції і розділ з відповідями, які допомагають проходити самостійне навчання. Посібники допоможуть отримати необхідну практику, і ознайомиться з реальними тестовими завданнями іспиту, а додаткові аудіо диски в комплекті, підготують до аудіювання.
  • Cambridge English Proficiency Authentic Examination Papers - підручники, які вважаються підготовчим курсом, що вміщує в собі екзаменаційні роботи для оцінювання Cambridge English Proficiency. Колекція вважається унікальною підготовчої базою, яка ознайомлює студентів з форматом і змістом іспиту, а також надає необхідну практику навчання технічним навичкам. Аудіо диски, які підготують до екзаменаційного аудіювання, а також підручник з відповідями дозволяє проходити підготовку самостійно.
  • Нумерація книг кожної з підкатегорій книг відображає порядок їх випуску, а не рівні підготовки.

Курс Cambridge English