Курс Cambridge YLE Tests

Курс Cambridge YLE Tests

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

Книги Cambridge YLE Tests

Сучасний і практичний кольоровий курс, призначений для дітей у віці від 7 до 12 років. Вся програма, яка знаходиться в запропонованому курсі, відповідає реальному тесту Cambridge ESOL (YLE) і рівнем Flyers. Вагома перевага полягає в тому, що складений курс був досвідченим автором, який має глибокі знання в середовищі тестів YLE. Оптимально підійде для використання з будь-яким основним курсом.

У комплекті поставляється безкоштовний Audio CD, який йде разом з книгою для викладачів і для студентів. Книга для учителя включає в себе поради по навчання і поради для проведення тесту. Повністю пройдений курс Cambridge YLE Tests завершує серії випробувань: Starters, Movers и Flyers. Призначений для студентів, які хочуть попрактикуватися в тестах Starters або Movers English.

Ключові особливості курсу Cambridge YLE Tests

• Може використовуватися абсолютно з будь-яким основним курсом.

• Автор курсу досвідчений фахівець в сфері іспитів Cambridge ESOL та тестів YLE.

• Вся інформація представлена максимально просто і лаконічно.

• Поставляється разом з безкоштовним диском з аудіо матеріалами в пакетах вчителів і учнів.

• Книга вчителя включає в себе поради по навчання, поради щодо перегляду та поради по тестуванню.

• Підходить для індивідуальних занять та для роботи в класі.

Купити курс Cambridge YLE Tests в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина без проблем зміг скласти іспити і тексти, тоді курс Cambridge YLE Tests - це ідеальне рішення для вас. Саме в цьому курсі інформація була представлена максимально точно і лаконічно, тому не буде проблем у вивченні матеріалу. У нас ви можете купити курс Cambridge YLE Tests на максимально вигідних умовах, досить просто зателефонувати або залишити заявку на сайті.

Незалежно від обраного варіанту, ви отримаєте в розпорядження незмінно якісну наукову літературу, призначену для вивчення іноземної мови. Співпрацюємо ні з посередниками, а офіційними представниками видавництва, що не тільки позитивно впливає на якість товару і вартість, а й гарантує, що ви першими будете отримувати новинки першими. Для постійних клієнтів та оптових покупців передбачена гнучка система знижок. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Львів, Миколаїв, Одеса та інші області.

Курс Cambridge YLE Tests