Chatterbox

Chatterbox

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Chatterbox (Чатербокс) 1, 2, 3, 4 підручники книги від Oxford

Автори: J.A.Holderness, Derek Strange

Актуальність англійської мови в наш час - факт, який не потребує доказів. І якщо він був очевидним ще багато років тому, то в умовах сучасного динамічного світу, тим більше, ясно, наскільки важливо вивчати англійську ще з раннього дитячого віку. Сучасним дітям в цьому плані пощастило. Епоха нудних і нецікавих підручників канула в Лету, тому вони можуть вчитися по якісних навчальних матеріалів. Наприклад, це книги Chatterbox від Oxford University Press. Інформація в них подана захоплюючим чином, щоб діти могли отримувати не тільки знання, а й задоволення від навчання.

Підручники Chatterbox, розроблені оксфордськими фахівцями, можна без проблем замовити в Києві, Одесі, Львові, Харкові, а також - будь-якому іншому місті України. Наприклад, наш інтернет-магазин пропонує в цьому контексті лояльну цінову політику, грамотне консультування і регулярні акції. Це стосується не тільки даної товарних лінійки, але і іншої навчальної літератури.

Комплектація матеріалів

Для того, щоб навчальний процес проходив ефективно, необхідні: книга для вчителя, книга і робочий зошит для учня, а також аудіоматеріали на CD-диску. Так педагог може якісно керувати навчальним процесом, а учні - виконувати теоретичні та практичні завдання. Інформація на диску знайомить їх з правильною вимовою і допомагає придбати інші корисні навички.

Activity book (робочий зошит)
Pupils book (підручник)
Teachers book (книга для вчителя)

Зміст і специфіка подачі інформації

Підручники Chatterbox розраховані на учнів молодшої школи. Саме специфіка вікового розвитку маленьких дітей обумовлює спосіб подачі матеріалу. Chatterbox - це серія захоплюючих коміксів, наповнених цікавими завданнями і головоломками. Таким чином, дитина може в ігровій формі знайомитися з інформацією. Навчальний процес стає легким і цікавим.

Рівні:

  • Chatterbox 1
  • Chatterbox 2
  • Chatterbox 3
  • Chatterbox 4
 

Фахівці, які розробляли ці книги, ставили перед собою відразу кілька завдань:

підібрати методики, завдяки яким вивчення дітьми англійської мови буде захоплюючим;
максимально врахувати вікову специфіку учнів молодшого шкільного віку;
допомогти дітям не тільки вивчити мову, але і познайомитися з життям англійців.
Такий підхід допоміг зробити навчальні матеріали Chatterbox ефективними. Купуючи їх в нашому інтернет-магазині, ви вибираєте вигідну покупку. Ласкаво просимо!

Chatterbox