Курс New Headway Pronunciation

Курс New Headway Pronunciation

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання
Назва курсу

Книги New Headway Pronunciation

Курс англійської мови New Headway Pronunciation є популярний посібник для дорослих. Це комплекс навчальних матеріалів, який дозволяють студенту піднятися від рівня Beginner до Advanced. На сьогоднішній день саме цей курс став синонімом комплексного підходу з вивчення англійської, який може забезпечити вільне і грамотне володіння мовою. В першу чергу це комплекс для максимального глибокого вивчення іноземної мови.

Що включає в себе курс New Headway Pronunciation?

Абсолютно на кожному рівні учень освоює лексико-граматичний матеріал - граматика ділиться систематично, з поясненнями і правилами, в цей час вивчається мова для повсякденного спілкування. Велика увага дано розвитку розмовної мови як окремо, так і в комплексі. А вступний підручник New Headway English Course Beginner розрахований на 100 годин і зроблений для учнів, які не знайомі з латинським алфавітом, початківці вивчення англійської з нуля.

Основна мета курсу - допомогти кожному учневі слухати і говорити через навчання в ключових областях вимови. Ці ключові області включають виробництво окремих звуків, інтонацій, складання слів і пропозицій. Курс складається за практичної книги студента, яка доступна як окремі елемент, або поставляється з усім пакетом з супроводжуючим аудіо компакт-диском. Аудіоматеріали також доступні на окремій касеті.

Курс вимови стане ідеальним рішенням для використання в класі, мовної лабораторії, а також при самостійному вивченні. Незважаючи на той факт, що він переробляє мову і теми нової навчальної книги нового підручника, він також підійде для підручника для учнів початкових курсів, хто слідує за курсом, щоб поліпшити вимову слів.

Кожен з блоків охоплює мовної введення - лексику, граматику, повсякденний англійська, а також розвиток навичок - мова, читання, письмо і слухання, щоб створити повноцінну програму для студентів. Саме в цьому курсі були представлені унікальні елементи рівнів з функцією «Музика англійської мови». Є щоденний англійська в кожному підрозділі. Складається курс з практичної книги для студентів і аудіо компакт-диск, практична навчальна книга підручника і елементарна аудіокасета.

Ключові особливості курсу New Headway Pronunciation

• Орфографія і звуки з керівництвом до відповідних вправ для тих, хто говорить певною мовою.

• Моделі інтонації для максимально точного і актуального використання.

• Пов'язана мова - пов'язані слабкі і сильні форми дієслів.

• Фонетичні символи IPA викладалися і будувалися в систематичній середовищі.

• Вся інформація в курсі представлена лаконічно і просто для вивчення.

Купити курс New Headway Pronunciation в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Якщо ви хочете вивчити англійську мову, в цей час шукайте максимально ефективні підручники для цього, тоді ви просто зобов'язані купити курс New Headway Pronunciation у нас в інтернет-магазині. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли придбати виключно сертифіковану друковану продукцію від відомих видавництв зі світовим ім'ям. Чи не співпрацюємо з сумнівними постачальниками, а виключно з офіційними представниками видавництва, що гарантує нашому клієнтові: виключно оригінальні підручники, ціни на 10-20% нижче, ніж у конкурентів і новинки, які ви отримуєте першими.

Якщо вам буде складно самостійно розібратися в такому широкому асортименті, на допомогу завжди готовий прийти наш досвідчений менеджер-консультант, який підбере оптимальне рішення, відштовхуючись від ваших цілей, уподобань і фінансових можливостей. Для постійних клієнтів та оптових покупців гарантуємо гнучку систему знижок. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Одеса, Львів, Київ, Миколаїв та інші області.

Курс New Headway Pronunciation