Курс English Result

Курс English Result

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

111

111

Підручники книги English Result (Інгліш резалт) від Oxford University Press

Автори: Annie McDonald, Mark Hancock

Оксфордські підручники з англійської мови - визнані у всьому світі посібники, які користуються заслуженим попитом. Не є винятком книги English Result, які примітні своїм ґрунтовним підходом. Якщо ви хочете придбати підручники English Result від Oxford University Press в Україні, замовити їх в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах можна без проблем. Наш інтернет-магазин оксфордской літератури пропонує книги Інгліш резалт за вигідними цінами. Доставка здійснюється в будь-яку точку нашої країни.

                Особливості серії English Result

Пропонований курс призначається для дорослих студентів. Матеріал грамотно складений, щоб забезпечити ефективне вивчення англійської мови цієї вікової категорії учнів. Навчальна серія складається з декількох рівнів:

Elementary;
Pre-Intermediate;
Intermediate;
Upper-Intermediate.

Комплектація матеріалів розроблена так, щоб сприяти учням набути не тільки теоретичні, а й практичні навички.

English Result Teacher's Resource Pack - пакет матеріалів вчителя, який складається з книги і DVD-дисків. English Result Workbook - робочий зошит учня з «ключем» і мультимедіа матеріалами. English Result Student's Book With DVD - книга учня з навчальним диском. Також можна замовити диски для класних занять.

                Переваги курсу English Result

Пропоновані навчальні матеріали направлені, перш за все, на розвиток комунікативних навичок студентів. Багата комплектація сприяє тому, щоб у процес навчання був цікавим і знайомив не тільки з лексикою і граматикою, але і автентичним контекстом її застосування. Перевагами даного курсу є:

продумані рівні, де чітко визначені результати, яких учень повинен досягти після кожного уроку;
наявність секції «Put it all together», яка дає можливість студентам на кожному уроці демонструвати знання, отримані ними (є спеціальна Координаторні пряма, на якій можна відзначити відповідне місце);
цікаві інтерактивні завдання, які містяться на Multi-ROM, що додається до робочого зошита;
наявність в книзі для вчителя фрагментів уроків, які коментують автори посібників.

Унікальним гідністю рівня Upper-Intermediate є можливість працювати з автентичним матеріалом з ВВС. У даній серії велика увага приділяється дизайну. Він несе смислове навантаження і є невід'ємною частиною уроків. Цей факт привертає учнів і робить вивчення англійської мови захоплюючим процесом. Крім підручника, зошита, книги для вчителя і аудіодиска, важливим компонентом курсу є матеріали до інтерактивної дошки.

В асортименті нашого магазину ви можете знайти цю та іншу оксфордську літературу за вигідною ціною. Звертайтеся!

Курс English Result