Курс First Friends 2nd Edition

Курс First Friends 2nd Edition

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

підручники First Friends 2nd Edition від Oxford University Press (Ферст френдс)

Автори: Susan Iannuzzi, Naomi Moir

Видавництво Oxford University Press відоме своїми якісними навчальними матеріалами, за якими люди в усьому світі вивчають англійську мову. Пропонуємо вашій увазі серію книг First Friends 2nd Edition. Вона розроблена для учнів молодшої школи (1-4 клас) і передбачає рівні від beginner до elementary. Підручники First Friends 2nd Edition забезпечують збалансоване і системне оволодіння відразу декількома навичками - читанням, а також усною і письмовою мовою.

Переваги підручників First Friends

Книги Ферст Френдс є затребуваними відразу з кількох причин:

Інформація викладається логічним і структурованим чином, мотивуючи дітей освоювати нові мовні навички - від простого до складного.
На навчання дітей читання по-англійськи спрямована унікальна система з використанням фотографічного методу.
Структура підручників розроблена так, щоб не порушувалися принципи системності та поступовості в оволодінні новим матеріалом.
Особливу увагу приділено розвитку навичок читання, щоб діти могли розпізнавати і правильно вимовляти звуки англійської мови.
Є можливість гнучкого планування навчання з урахуванням того навантаження, яка передбачена розпорядком конкретної школи. Інформація в підручниках викладена так, що проблем з її викладанням виникнути не повинно.
 
Крім усього перерахованого, варто відзначити, що оксфордские підручники мають методики, спрямованими на навчання дітей необхідної в британській повсякденності мови. Учні знайомляться не тільки з мовою, але і з особливостями ментальності країни. Це дозволяє більш впевнено просуватися у вивченні англійської надалі, а також - комфортно почувати себе під час подорожей.

Дітям буде цікаво порівняти своє життя з життям ровесників з інших країн, а творчі завдання допоможуть розкрити в процесі навчання їх потенціал.

First Friends складається з рівнів First Friends 1 і First Friends2

                Сучасні методики - запорука успішного навчання

Учням молодшої школи важливо, щоб навчання було захоплюючою і ненудної. Оксфордські фахівці дуже добре це розуміють, тому роблять упор на захоплюючі анімаційні історії. Коли дитині подобається навчальний матеріал, йому стає набагато простіше вчитися. Професіонали, які працювали над книгами First Friends 2nd Edition, вдало використовували цей фактор. Друге видання цієї серії стало ще більш сучасним і адаптованим під світогляд сучасних дітей, а також - актуальні тренди освіти. Наприклад, багато уваги приділено проектної роботі.

Навчальна серія включає в себе наступні компоненти:

Основні для учня: підручник class book
Робочий зошит: activity book and number book
Основні для вчителя: книга teachers book, диски class audio cd для роботи в класі, дидактичні матеріали, програма для мультимедійної дошки, код доступу на онлайн-платформи.
Додаткові для учня: посібник з граматики та матеріали для читання.

Якщо ви бажаєте замовити пропоновані навчальні матеріали в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України, це можна зробити у нас. Наш інтернет-магазин забезпечує широкий асортимент оксфордской навчальної літератури та вигідні ціни на неї.

Курс First Friends 2nd Edition