Курс Highly Recommended New Edition

Курс Highly Recommended New Edition

Таблицею
Списком

підручники Highly Recommended New Edition купити в Київ Україна від Oxford University Press

Оксфордські книги, спрямовані на навчання англійської мови, визнані в усьому світі. Вони славляться своїм ґрунтовним підходом і вдалою тематичної градацією. Наприклад, підручники Highly Recommended New Edition адресовані студентам, які планують присвятити свою професійну діяльність готельно-ресторанної справи. Автори підручника подбали про те, щоб в ньому була викладена інформація, яка в майбутньому знадобитися учням у різних ситуаціях, пов'язаних з роботою.

Купити книги Highly Recommended New Edition в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині оксфордской літератури. Замовлення можна зробити у Львові, в Києві, в Одесі, в Харкові і будь-якому іншому місті, оскільки доставка поширюється на всю територію нашої країни.

                Комплектація серії

Навчальний комплект даної серії складається з таких компонентів, як:

Workbook (робочий зошит);
Teacher's Book (книга для вчителя);
Student's Book (підручник);
Class Audio CD (аудіодиск).

Така структура комплекту дає можливість зробити акцент як на теоретичні знання, так і на практичні навички. Книги Хайли Рекомендед в новій редакції перероблені з урахуванням інновацій, які торкнулися готельно-ресторанної галузі.

Як правило, оксфордские фахівці намагаються оновлювати свої навчальні серії тоді, коли розуміють, що змінилися умови функціонування тієї сфери, якій присвячено книги. Важлива особливість підходу цього видавництва - показувати студентам приклади на основі реального автентичного контексту тієї чи іншої галузі. Так учні засвоюють не тільки лексичні і граматичні знання, а й розуміють особливості ментальності і психології в тому напрямку професійному житті, якому присвячено навчальний комплект.

                Переваги навчальних матеріалів Highly Recommended New Edition

Серед тих переваг, якими відрізняються матеріали серії, слід зазначити:

використання ефективних методик, які сприяють якісному засвоєнню матеріалу;
навчання студента тим навичкам, які знадобляться йому в реальній роботі в області готельно-ресторанної справи - починаючи з прийняття замовлення і закінчуючи розглядом скарг;
акцент на розвиток навичок сприймати англійську мову на слух.

Щоб знання англійської мови в нагоді в сфері функціонування готелів та ресторанів, не потрібно навіть їхати до Великобританії. Будь-яка фешенебельний готель або заклад харчування вимагає від своїх фахівців знання англійської, оскільки доводиться регулярно контактувати з англомовними гостями. Тому, в умовах сучасного світу, навчальні матеріали пропонованої серії як ніколи актуальні. Замовити їх за вигідними цінами ви можете у нас. Звертайтеся!


avtweb