Курс Insight

Курс Insight

Товарів у наявності: 35

Показано 1 - 35 з 35

Підручник і книги Insight купити Київ Україна від видавництва Oxford University Press


Вивчення англійської мови в сучасному світі - не примха, а реальна необхідність. Оксфордські фахівці, які займаються розробкою навчальних матеріалів, розуміють цей факт. У своїх книгах вони використовують актуальні методики і автентичну термінологію, характерну для тих галузей життя і професійної діяльності, якій присвячені матеріали. Книги Insight не є винятком, тому користуються заслуженим попитом. Курс Інсайт від Oxford University Press є п'ятирівневим і розрахований на учнів 14-19 років (тобто - середньої і старшої школи).

                Тематика і особливості серії

Представлена навчальна серія знайомить учнів з різними тематиками, які покликані їм допомогти скласти свою думку про процеси, що відбуваються в сучасному світі, а також - розкрити власний потенціал. На відміну від тематичних серій для студентів, тут інформаційна спрямованість книг значно ширше. Вони присвячені різним темам, якими учням захотілося б поділитися з друзями та родиною. Це як філософські питання, пов'язані з формуванням естетичного смаку, так і реальні історії від ВВС.

Рівні курсу Insight:

  • Elementary
  • Pre-intermediate
  • Intermediate
  • Upper-Intermediate
  • Advanced
 

Реальні факти з життя інших країн мотивують учнів не тільки опановувати англійську мову, а й цікавитися подібними темами у себе вдома. Такий підхід розширює світогляд і робить мислення більш гнучким, розвиваючи допитливість.

Особливо значущим є підхід до граматики. Велику увагу приділено не лише самим правилам, а й їх практичного застосування. Також автори серії Інсайт намагалися зробити так, щоб учні були мотивовані до самостійного оволодіння знаннями.

                Комплектація серії Insight

Ключовими матеріалами серії є:

  • робочий зошит (Workbook),
  • книга для вчителя (Teacher's Book),
  • підручник (Student's Book),
  • аудіодиск (Class Audio CD).
 

Є також матеріали для роботи на інтерактивній дошці і можливість для учнів виконувати деякі завдання в режимі онлайн. Структура курсу побудована так, щоб учням було цікаво. Тобто - акцент робиться не тільки на сам факт засвоєння знань, а й на комфорт в процесі навчання. Коли учні мотивовані і зацікавлені, їм хочеться пізнавати нове.

                Де придбати книги

Замовити підручники Insight в Україні - не проблема. Це можна зробити, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину оксфордской літератури. Ми відправляємо замовлення не тільки в такі великі міста, як Київ, Харків, Львів та Одеса, а й в будь-яку іншу точку нашої країни. Своїм клієнтам ми забезпечуємо великий вибір оригінальних оксфордських навчальних матеріалів і гнучку цінову політику. Звертайтеся!


Курс Insight