Prepare Англійська мова 5 клас Коста

Prepare Англійська мова 5 клас Коста

Товарів у наявності: 5

Показано 1 - 5 з 5

111

111

Англійська мова 5 клас Коста НУШ. Prepare від видавництва Лінгвіст та Cambridge в Україні Київ

Ви шукаєте якісний підручник англійської мови для учня 5-го класу? Представляємо вам серію "Prepare 5 Kosta" від видавництва "Лінгвіст", створену спеціально для навчання англійської мови відповідно до програми Нової української школи (НУШ).

"Prepare 5" - це підручник та робочий зошит англійська мова 5 клас Коста, які разом забезпечують повноцінне навчання англійської мови учнів 5-го класу Коста. Кожен урок включає яскраві ілюстрації, вправи для закріплення матеріалу і завдання на розвиток навичок читання, письма, говоріння і аудіювання. Підручник включає в себе не тільки теорію та вправи, але також супроводжується кольоровими картинками та цікавими завданнями, що зробить процес навчання більш захоплюючим та легким.

"Prepare 5" відповідає вимогам програми НУШ, а також забезпечує всі необхідні знання та навички для успішного складання державної атестації у 9 класі.

Ви можете купити підручник та робочий зошит "Prepare 5 Kosta" недорого у нашому інтернет-магазині, що спеціалізуються на продажу навчальної літератури. У них ви зможете знайти книгу мовою оригіналу, що допоможе вам краще освоїти мову та підготуватися до спілкування з носіями мови.

Незалежно від того, чи потрібні вам підручники англійської мови для домашнього навчання або для використання в школі, "Prepare 5" – чудовий вибір для учнів 5-го класу. Замовте підручник та робочий зошит "Prepare 5 Kosta" прямо зараз і забезпечте своїй дитині успішне навчання англійської мови.

Підручники англійська мова 5 клас Коста (Prepare 5) не тільки забезпечує необхідні знання та навички для навчання англійській мові, але також допомагає учням розвивати інші важливі навички, такі як уміння працювати в команді, креативність, аналітичне мислення та самостійність.

Підручник та робочий зошит "Prepare 5" розроблені досвідченими педагогами, які знають, як найкраще навчати англійської мови дітей цього віку. У кожному уроці є цікаві ілюстрації, які допомагають учням краще розуміти матеріал і запам'ятовувати нові слова та висловлювання.

Крім того, підручник та робочий зошит мають зручний формат і легко читаються, що робить процес навчання більш приємним та цікавим. Також, підручник має граматичні таблиці та конструкції, які допомагають учням краще розуміти граматичні правила та використовувати їх у мовленні.

Якщо ви хочете замовити підручник та робочий зошит з англійської мови для 5 класу Коста "Prepare", ви можете зробити це зручним для вас способом – через інтернет-магазин ОксфордБук. Не сумнівайтеся, що ця книга стане незамінною допомогою для вашої дитини в навчанні англійської мови і допоможе їй досягти успіху в навчанні.

Prepare Англійська мова 5 клас Коста

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні