Bright Ideas 5

Bright Ideas 5

Товарів у наявності: 9

Показано 1 - 9 з 9

111

111

Англійська мова Bright Ideas 5 купити підручник в Україні Київ Oxford University Press

Підручник Bright Ideas 5 є продовженням серії навчальних матеріалів для вивчення англійської мови. Цей підручник створений для дітей віком від 10 до 12 років та відповідає вимогам сучасної освіти.

Історія підручника Bright Ideas 5 починається в 2014 році, коли видавництво Cambridge University Press представило його як новий навчальний матеріал для середніх класів. З того часу цей підручник став популярним серед вчителів та батьків, які хочуть забезпечити якісне вивчення англійської мови своїм дітям.

Підручник Bright Ideas 5 містить 10 уроків, які розроблені для розвитку чотирьох навичок мовлення: читання, письма, слухання та говоріння. Кожен урок містить цікаві та актуальні теми, які стимулюють інтерес дітей до вивчення англійської мови.

Комплектація підручника Bright Ideas 5 включає в себе сам підручник, робочий зошит та диск з аудіо-матеріалами. Робочий зошит містить додаткові вправи та завдання для закріплення вивченого матеріалу, а диск з аудіо-матеріалами допомагає дітям покращити свої навички слухання та вимови.

Окрім того, підручник Bright Ideas 5 має наступні характеристики:

  • Містить багато ілюстрацій та фотографій, які допомагають в зрозумінні матеріалу;
  • Забезпечує вивчення англійської мови на рівні Intermediate (B1);
  • Містить багато ігрових та комунікативних вправ, які розвивають навички спілкування.

Для тих, хто хоче купити підручник, є кілька варіантів. Один з найпростіших - купити його в книжкових магазинах або в інтернет-магазинах. Якщо ви хочете купити підручник Bright Ideas 5 недорого, можна спробувати знайти його на розпродажах або використовуваний варіант.

Для тих, хто хоче замовити підручник онлайн, можна знайти його на сайтах видавництв або в інтернет-магазинах. Найбільші книжкові мережі пропонують можливість замовити книгу з доставкою до будь-якої точки країни.

Якщо ви плануєте використовувати підручник Bright Ideas 5 для навчання декількох учнів, то варто розглянути можливість купити його оптом. Багато видавництв пропонують знижки на книги, які купуються оптом.

Ціна на підручник 5 може залежати від кількох факторів, таких як країна продажу, магазин, де ви його купуєте, і т.д. У середньому, ціна на підручник Bright Ideas 5 закордоном складає від $20 до $30. Однак, в Україні ціна нижча, а якщо ви купуєте його оптом, ціна на книгу може знизитися значно.

Усім, хто шукає якісні та цікаві матеріали для вивчення англійської мови, підручник Bright Ideas 5 може стати відмінним варіантом. Він містить багато цікавих та актуальних тем, що забезпечить ефективне вивчення мови. Крім того, наявність робочого зошиту та диску з аудіо-матеріалами допоможе закріпити вивчений матеріал та покращити навички мовлення. Тому, якщо ви шукаєте хороший підручник для вивчення англійської мов, рекомендуємо звернути увагу на Bright Ideas.

Як вже згадувалося, підручник Bright Ideas 5 має робочий зошит, який допомагає закріпити вивчений матеріал та розвивати навички мовлення. Робочий зошит містить багато вправ та завдань різного рівня складності, що дозволяє підібрати відповідний рівень для кожного учня. Крім того, наявність аудіо-матеріалів дозволяє вчителеві проводити різноманітні уроки та заняття, що є особливо важливим для ефективного вивчення мови.

Що стосується характеристик підручника Bright Ideas 5, варто зазначити, що він побудований на основі комунікативного підходу, що дозволяє учням вчитися мові на практиці. Крім того, підручник містить багато автентичних текстів та матеріалів, що дозволяє учням зануритися в мовне середовище та відчути себе як у справжньому англомовному середовищі.

Історія підручника починається у 2003 році, коли видавництво Longman запустиво нову серію підручників для вивчення англійської мови. З того часу Bright Ideas 5 став одним з найбільш популярних підручників для вивчення англійської мови, що використовуються в школах та навчальних закладах у різних країнах світу.

У підсумку, якщо ви шукаєте ефективний та цікавий підручник для вивчення англійської мови, Bright Ideas 5 може бути відмінним варіантом. Наявність робочого зошиту та диску з аудіо-матеріалами дозволяє забезпечити комплексний підхід до вивчення мови та розвитку навичок мовлення. Крім того, використання комунікативного підходу та автентичних матеріалів допоможе учням вивчати мову на практиці та зробить процес вивчення більш захоплюючим та цікавим.

Якщо ви хочете придбати підручник Bright Ideas 5, ви можете знайти його в багатьох книжкових магазинах або замовити онлайн. Для тих, хто шукає недорогий варіант, можна розглянути покупку в оптовій кількості, що дозволить отримати знижку на товар.

Зараз на ринку є багато книжкових магазинів, які пропонують придбати підручник Bright Ideas 5, але перед покупкою варто ретельно порівняти ціни та комплектації, щоб знайти найкращий варіант. Також варто звернути увагу на рейтинги та відгуки користувачів про товар, щоб переконатися у його якості та ефективності.

Bright Ideas 5