Bright Ideas 6

Bright Ideas 6

Товарів у наявності: 7

Показано 1 - 7 з 7

111

111

Англійська мова Bright Ideas 6 купити підручник в Україні Київ Oxford University Press

Bright Ideas 6 є останнім підручником серії Bright Ideas, призначеної для дітей віком від 10 до 12 років. Цей підручник є продовженням попередніх підручників серії та розроблений з метою допомогти учням покращити свої навички мовлення та розширити свій словниковий запас.

Bright Ideas 6 пропонує різноманітні завдання та вправи, які допоможуть дітям розвинути навички аудіювання, читання, письма та говоріння. Крім того, підручник містить різноманітні теми, що допоможуть учням покращити свої знання про культуру та традиції англомовних країн.

Комплектація підручника включає в себе сам підручник, зошит для роботи в класі та зошит для домашніх завдань. Крім того, для вчителів є доступний додатковий матеріал у вигляді дидактичних карток та плакатів.

Bright Ideas 6 відрізняється від попередніх підручників серії вищим рівнем складності завдань та вправ. Цей підручник підходить для учнів, які вже мають базові знання англійської мови та хочуть поглибити свої знання та навички.

Ціна на підручник Bright Ideas 6 залежить від країни та магазину, в якому ви його купуєте. Однак, якщо ви шукаєте недорогий варіант, можна розглянути покупку в оптовій кількості, що дозволить отримати знижку на товар.

Якщо ви хочете купити підручник Bright Ideas 6, ви можете знайти його в багатьох книжкових магазинах або замовити онлайн. Замовлення товару онлайн є зручним та швидким способом купити підручник, оскільки ви можете зробити замовлення з будь-якого місця та отримати його доставку на вказану адресу. Крім того, деякі магазини пропонують спеціальні пропозиції та знижки на замовлення онлайн.

Якщо ви плануєте використовувати підручник Bright Ideas 6 для навчання у класі, ви можете замовити його оптом, що також дозволить отримати знижку на товар. Зазвичай, магазини пропонують знижки на оптові замовлення від 10 екземплярів та більше.

Історія створення серії підручників Bright Ideas налічує кілька десятиліть. Початкові підручники були створені в 1960-х роках з метою допомогти учням розвивати свої мовленнєві навички та навчити їх основ англійської мови. Згодом серію підручників було переглянуто та оновлено з врахуванням сучасних методів навчання та змін в культурі та соціумі. Bright Ideas 6 створений з метою допомогти дітям підготуватись до вивчення англійської мови на більш високому рівні та розширити їхні знання та навички.

Отже, підручник Bright Ideas 6 є важливим ресурсом для учнів віком від 10 до 12 років, які бажають поглибити свої знання та навички англійської мови. Купити його можна в багатьох книжкових магазинах або замовити онлайн за доступною ціною. Оптові замовлення також є вигідним варіантом, оскільки вони дозволяють отримати знижку на товар.

Bright Ideas 6

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні