ProFile

ProFile

Таблицею
Списком

Підручник і книга ProFile купити Київ Україна від Oxford University Press
Автор: Jon Naunton, Mark Tulip

Оксфордські підручники - це книги, рівень яких визнано в світі. Вони ефективні, оскільки пропонують учням сучасні методики і техніки у вивченні англійської мови. Підручники ProFile - не виняток. Вони присвячені ділової англійської мови і дають студентам можливість впевнено себе почувати в сфері бізнесу. Для тих, хто хоче пов'язати своє майбутнє з англомовними країнами або просто передбачає можливість співпраці з іноземними партнерами, знання англійської ділової термінології необхідно.

                Особливості серії книг ProFile

Даний навчальний курс складається з 3 рівнів. Він спрямований на те, щоб студенти опановували новими знаннями і навичками поетапно. Серед переваг серії книг Профайл варто особливо відзначити:

чіткість структури, завдяки якій учні можуть знайомитися з новим матеріалом в логічному і системному порядку;
систематична практика навичок, пов'язаних з вивченням англійської мови;
автентичні відеоінтерв'ю, представлені на диску.
 
Останньому з перерахованих переваг слід приділити особливу увагу. Реальний матеріал, пов'язаний зі сферою бізнесу у Великобританії і англомовних країнах, забезпечує студентам всебічний розвиток. Це дає можливість не тільки вдосконалювати свою англійську, а й розуміти бізнес-контекст англомовних країн. Таким чином, студенти збагачуються знаннями з таких галузей, як:

бренд-менеджмент;
маркетинг;
основи інвестиційного менеджменту;
управління проектами.
 
Є також маса інших тим, які представлені в книгах ProFile і знайомлять студентів зі світовим бізнесом. Однаковий упор робиться на лексику і граматику. Це дає можливість учням в достатній мірі поповнити свій словниковий запас і навчитися грамотно висловлюватися письмово.

                Комплектація і додаткові переваги

Даний курс цікавий ще й тим, що пропонує до обговорення реальні проблеми, з якими стикається бізнес. Це мотивує студентів роздумувати над процесами, що відбуваються в діловій галузі.

Якщо резюмувати особливості такого підходу, то він дозволяє:

вникнути в реальні тенденції, пов'язані з бізнес-сферою, а не змодельовані або вигадані ситуації;
познайомитися з контентом різних тематик;
відпрацювати навички усного мовлення, які так важливі в діловому спілкуванні.
В асортименті нашого магазину ви побачите навчальні матеріали ProFile декількох рівнів. це:

Pre-Intermediate;
Intermediate;
Upper-Intermediate.

Комплектація складається з книги вчителя Teachers book, підручника Students book з CD, робочого зошита Workbook і DVD-диска. Це стандартний комплект будь-якого рівня, який робить вивчення англійської мови ефективним.

Якщо ви шукаєте, де вигідно купити книги Профайл в Україні, зверніть увагу на наш асортимент. Вас чекає великий вибір і низькі ціни. Зробити замовлення можна не тільки в Києві, Харкові, Львові, Одесі та великих містах, а й по всій території нашої країни. Ласкаво просимо!

avtweb