Skills for Success

Skills for Success

Товарів у наявності: 30

Показано 1 - 30 з 30

Фільтрувати за:

Підручник і книга Skills for Success listening and speaking купити Київ Україна від Oxford University Press

Оксфордські книги - затребуваний в своєму сегменті товар. Вони користуються попитом у педагогів і студентів у різних країнах світу, оскільки дозволяють вивчати англійську мову ефективно і цікаво. Серія книг Skills for Success, яка представлена в даному розділі, складається з шести рівнів. Вона спрямована на навчання студентів таким важливим навичкам, як:

аудіювання та говоріння;
читання і письмо.

Комплект курсу: Audio CD, Students book, Teachers book, книги reading and writing
Рівні курсу: Skills for Success 1-2-3-4-5
 
Це два ключових напрямки, яким присвячені навчальні матеріали. Крім цього, студенти вчаться критично мислити і отримують мотивацію прагнути до успіхів у навчанні.

                Особливості підручників Skills for Success

Пропоновані навчальні матеріали будуються на питально-орієнтованому підході. Всі модулі об'єднані такими завданнями, як:

розвиток навичок системно мислити;
допомога студентам розкрити їх когнітивні вміння - навчитися аналізувати, систематизувати і оцінювати інформацію.
 
Ну і, крім усього іншого, розробники книг акцентують на мовних навичках як заставу академічного успіху. Кожен модуль починається і завершується списком базової інформації, яку протягом його вивчення студенти повинні засвоїти.

                переваги книг

Пропоновані навчальні матеріали вчать студентів не просто пізнавати і систематизувати нову інформацію, а й формувати на основі неї власну думку на англійській мові. Надалі така навичка допоможе учням впевнено себе почувати в англомовному середовищі, висловлюючись на ділові, світські і побутові теми.

Тематика книг Скілз фо Сіксес різнопланова - починаючи з біологічних тим і закінчуючи фінансовими. Таким чином, студенти поповнюють свій словниковий запас, щоб впевнено адаптуватися в англомовному середовищі під час подорожей і майбутніх ділових поїздок.

Учні отримують навички контент-аналізу англійських текстів. Вони вчаться читати і прослуховувати записи з метою ідентифікувати, запам'ятати і вміти відтворити необхідну інформацію.

Важливим елементом навчального курсу є цифрова книга, яка складається із завдань для домашньої практики і тестів. Учителям це дає можливість з легкістю призначати роботу і проводити її оцінювання.

Якщо ви хочете придбати книги Skills for Success в Україні, замовити ці навчальні матеріали в нашому інтернет-магазині дуже легко. Ми доставляємо їх не тільки у великі міста (такі як Київ, Харків, Одеса чи Львів), але і по всій території, де працюють поштові служби доставки. Вибирайте необхідні товари і купуйте їх за гнучкими цінами.

Skills for Success