English file 4 Edition

English file 4 Edition

Товарів у наявності: 145

Показано 1 - 48 з 145

Підручники Eenglish file workbook students book Fourth Edition 4

Поєднання повністю нових уроків, оновлених текстів і вправ, разом з кількома оновленими і доробленими уроками з New English File - English File third edition представляє оптимальне поєднання мови, мотиваційних завдань і завдань на говоріння.

 

Особливості навчально-методичного комплексу english file


English file - навчально-методичний комплекс від авторитетного видавництва Oxford University Press, розрахований на вивчення англійської мови, як дорослими, так і дітьми. Підручники отримують мільйони позитивних відгуків від користувачів по всьому світу. В основному це відбувається завдяки тому, що комплекс відмінно підходить для мовних центрів, вищих навчальних закладів, шкіл і курсів. Доступний для початківців учнів, і людей, які прагнуть підвищити рівень знань.

Підручники розроблені таким чином, щоб забезпечувати інтенсивний метод вивчення лексики і граматики, що сприяє стрімкому розвитку мовних навичок. Крім цього, комунікативний метод, реалізований в УМК English file, допомагає розвивати знання з усіх чотирьох сторін: читання, письмо, мовлення та аудіювання. Сучасна лексика, цікаві статті, різноманітні навчальні матеріали зробили комплекс одним з найпопулярніших серед викладачів України.

 

Комплектація ресурсу включає наявність таких компонентів:

• Книга учня з аудіо диском
• Робочий зошит з аудіо диском і ключами відповідей
• Книга вчителя
• Диск з тестовим завданнями, вправами
• Відео матеріали і контрольні завдання
• Допоміжний ресурс для вивчення в будь-якому зручному місці ITools.

Курс розрахований на різні рівні підготовки. Придбати навчальний комплекс можна для:

• Beginner
• Elementary
• Pre-Intermediate
• Intermediate
• Upper-Intermediate
• Advanced.

Зміст кожного підручника передбачає наявність вправ, спрямованих на розвиток кожного аспекту володіння мовою. Таким чином, учнікі за одні урок встигають опрацювати манера письма, підтягнути читання, прослухати мова на слух і попрактикуватися в розмовній мові.

Кожен юніт складається з ще чотирьох частин. В кінці кожного юніта обов'язково передбачені вправи на повторення пройденого матеріалу. Весь лексичний, граматичний матеріал подається дозовано, гармонійно. Таким чином, навчальний процес не втомлює і забирає рівно стільки сил, щоб учні засвоїли матеріал і закріпили його необхідними вправами.

Робочий зошит традиційно пропонує виконувати практичні вправи. Додатковим ресурсом став компакт-диск. Аудіоматеріали, записані на носій, можуть виступати як доповнення до вправ в зошиті, а можуть використовуватися в якості самостійних завдань. Відеофрагменти, які також включені в диск, після перегляду запропонують відповісти на питання, для контролю якості сприйняття інформації. Також, на диск записані інтерактивні граматичні вправи, словник і вправи на відпрацювання вимови.

Навчально-методичний комплекс English file містить як мовної теоретичний матеріал, так і безліч вправ на розвиток комунікативного досвіду. Заняття проходять в захоплюючій формі, коли всі учасники практикують здатність слухати, обговорювати, розуміти, висловлювати свої думки, аргументувати думку, вступати в суперечку і грамотно його вести.

 

Відмінними характеристиками комплексу English file можна назвати:

• Сучасний дизайн
• Інтерактивні додатки
• Сучасна лексика, цікаві теми для обговорення, актуальний контент
• Можливість завантажувати аудіо та відео матеріали на телефон / планшет для навчання в будь-якому зручному місці
• Багатий банк-ресурс.

 

English File third edition надає підтримку для вчителів та учнів. Teacher's Book містить більше ста матеріалів для копіювання, щоб заощадити час на підготовку, а також додаткові поради та ідеї. iTools дає можливість для інтерактивних занять з Student's Book, Workbook and Teacher's Book. iTutor допоможе учневі вивчити пропущений урок або завдання, з відео і аудіо супроводом, так званий інтерактивний репетитор. Учні можуть вивчати або практикувати говоріння, слова і граматику, куди б вони не йшли, завдяки додатку Pronunciation App.

 

Приклади матеріалів, доступних на сайті English File:

  • гнучка структура забезпечує всім необхідним для занять у класі і за його межами
  • вдосконалені тексти та аудіювання поліпшать розмовні навички учнів
  • чотириступінчаста програма навчання з чітким акцентом на вимову, плюс набір вправ для практики і поліпшення граматики
  • навчальний відео контент
  • Oxford Online Skills Program направленна на поліпшення читання, письма, аудіювання та вимови. Вчителі можуть скористатися онлайн системою Learning Management System для легкого управління і оцінювання прогресу учня
 
 

Купити підручники english file в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники English File в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

English file 4 Edition