Адаптовані книги англійською мовою

Адаптовані книги англійською мовою

Товарів у наявності: 1678

Показано 1 - 48 з 1678

Фільтрувати за:

Виробник
Назва курсу

Адаптовані книги англійською мовою купити від видавництв Oxford, Cambridge, Macmillan для дітей, підлітків і всієї школи: elementary, intermediate. Оптова ціна в Київ, Харків, Одеса, Львів

 

Багато викладачів англійської, та й будь-якої іншої мови вважають, що читання книг на мові, що вивчається - ефективний спосіб підняти свій рівень володіння мовою. Дійсно, це дуже корисна практика, яка, на відміну від академічності підручників, дає можливість відчути живу мову, з великою кількістю властивих індивідуальних рис, фразеологізмів і сленгу.

Але є величезний ризик назавжди втратити бажання не тільки читати іноземною мовою, а навіть вивчати його, якщо підійти до цього питання без належної підготовки і вибрати не ту літературу.

Ідеальним способом почати читати англійською мовою є адаптована література. Це спеціально підібрані під рівень володіння книги, читання яких не завдасть особливих зусиль і принесе тільки задоволення, як від змісту книги, так і від того факту, що ви читаєте на іншій мові.

Слід завжди дотримуватися балансу між рівнем складності книги і потенційним задоволенням від її прочитання. Читати занадто складні для вас книги так само погано, як і надовго засиджуватися на одному рівні складності. Останнє зупиняє вас у розвитку і не дозволяє розширювати словниковий запас і отримувати максимум від курсу, що вивчається.

Перехід між рівнями адаптованої літератури не дуже складний, чого не можна сказати про перехід від адаптованих книг до звичайних. Поки ви не будете повністю впевнені в своїх силах, поки ваш словниковий запас не становитиме хоча б пару тисяч слів - з цим краще почекати.

Читання книг обов'язково повинно супроводжуватися Аудіювання і іншими способами розвитку слухового сприйняття, інакше ви ризикуєте «рассінхронізіровать» здатність сприймати на слух і читати.

Чому так важливо читати адаптовану літературу англійською мовою?

  • Дана література дозволить глибоко зануритися в мову, чого не можуть забезпечити підручники.
  • Підняти собі самооцінку фактом читання на іншій мові - легко!
  • Легке і цікаве заняття, яке на доставить особливих труднощів, якщо правильно підібрати літературу

Якщо ви обожнює читати, але боїтеся почати книгу улюбленого автора мовою оригіналу - пошукайте, може бути, на віртуальних полицях нашого магазину «Oxford-book» є адаптований варіант цієї книги. Спеціально для навчальних цілей багато видавництв випускають адаптовані варіанти в навчальних цілях. При цьому рівні таких книг варіюються від а1 (Elementary) до c1 (Advanced). Таким чином, навіть якщо ви тільки почали вивчати англійську, для вас обов'язково знайдеться книга для читання.

Які переваги читання книг англійською мовою?

Серед очевидних:

  • Читання розвиває словниковий запас.
  • Сприяє покращенню правопису.
  • Розширює кругозір.

Навіть якщо ми не усвідомлюємо цього, в процесі читання нами запам'ятовуються десятки слів. Це можна робити ще ефективніше, якщо виписувати незнайомі слова для подальшого їх повторення і заучування. В процесі вибору книг слід керуватися вашими цілями вивчення мови: якщо ви вивчаєте мову для розмовної мови - читайте сучасну прозу, яка рясніє сучасними мовними зворотами і чисто розмовними особливостями. Якщо ж вам потрібна англійська для роботи - краще зосередьтеся на спеціалізованій літературі згідно вашої професії.

Англійські слова часто пишуться зовсім не так, як вимовляються. Для запам'ятовування складнощів написання певних слів слід їх запам'ятовувати. А що може бути простіше, ніж запам'ятовування в процесі читання?

Зараз володіння англійською мовою дозволяє бути в курсі всього. Книги, блоги, новинні сайти і соціальні мережі, єдиний інформаційний простір для всього світу змушує розмовляти на найпопулярнішому мовою - англійською.

Як вибрати відповідну адаптовану книгу англійською

Перш за все, слід визначити свій рівень володіння англійською мовою. Найпростіше це зробити, пройшовши тест самому або за допомогою викладача. Коли рівень визначений, можна вибирати книгу, рекомендовану для вашого рівня.

У нашому магазині ви можете придбати такі рівні адаптованої літератури англійською мовою:

  • адаптовані книги англійською elementary;
  • адаптовані книги англійською intermediate.

Слід розуміти, що починати краще з більш легких форм літератури: оповідання та тд, і поступово переходити до повістей і романів.

Якщо вам подобатися певний жанр - сміливо вибирайте його. Чим більше захоплюючий процес навчання, тим більше він ефективний. Будь-яка тематика, яка змусить вас втягнутися в процес читання і дочитати книгу до кінця вам підійде.

Якщо ви знаєте англійською всього кілька сотень слів - не біда. Не забувайте, що ви перебуваєте в тих же умовах, що і діти, які вивчають англійську. Тому непоганим варіантом в такому випадку є читання дитячих книг.

Якщо ж ви фанат поп-культури і назви «Ліга справедливості Зака Снайдера» і «Чорна Вдова» для вас не пустий звук - ласкаво просимо в світ коміксів. Комікси - це не просто малюнки з написами, це цілий світ, в якому є як дитячі теми, так і призначені тільки для дорослих.

Непоганим варіантом є читання сценаріїв фільмів або серіалів в друкованому варіанті. Якщо ви - фанат Шерлока або Ігри Престолів - у нас ви можете придбати книжкові версії сценаріїв. Величезною перевагою такого підходу є те, що контекст вам вже відомий, сюжет - знаком, тому нові слова сприймаються легко і стають зрозумілими по ходу читання.

Якщо ви вивчаєте англійську для професійного зростання - рекомендуємо придбати спеціалізовані книги з актуальної для вас тематиці. Таким чином ви будете вдвічі ефективніше: і підтягнете словниковий запас, збагативши його спеціальною лексикою, і дізнаєтеся нові деталі по цікавлять вас тем. Тут, на відміну від художньої літератури, що не буде вигадливих фраз, а більшість слів принесуть вам користь у вашій професії.

Читайте і вивчайте англійську мову з командою «Oxford-book»!

Адаптовані книги англійською мовою