English Plus підручники

English Plus підручники

Товарів у наявності: 67

Показано 1 - 48 з 67

English Plus workbook students book купити в Києві

П'ятирівневий комплекс від видавництва Oxford University Press, розрахований на учнів середньої школи. Підручник полегшить вчителю підготовку і проведення уроку, оскільки він володіє розбірливою структурою основних уроків (один урок - одна сторінка). У курс вкладено багато додаткових матеріалів, а саме: уроки з аудіювання, лексики, країнознавства. До кожного зошита прикріплений інтерактивний диск, який дає можливість для додаткової практики на комп'ютері. Всі додаткові завдання, що йдуть із зошитом, книгою і на диску з тестами, мають кілька рівнів складності, які дають вчителю можливість відразу працювати з декількома групами учнів, що мають різну підготовку і здібності.

Ключові характеристики:

  • розбірлива структура (один урок - одна сторінка)
  • розділи 'i can', мотивуючі учнів
  • уроки з розвитку письма та усного мовлення
  • teacher's book має багато додаткових матеріалів
  • workbook (ukrainian edition) - українська версія робочого зошита, включає 6 додаткових сторінок до кожного рівня складності.
 

Купити підручники English Plus в інтернет-магазині "Oxford-Book"

Наш інтернет-магазин пропонує купити підручники English Plus в Україні на максимально вигідних умовах, необхідно просто вибрати курс або рівень і оформити покупку, або зателефонувати нашому фахівцеві. Наш менеджер-консультант не тільки допоможе вам оформити покупку, але і підібрати оптимальну наукову літературу, яка буде відповідати вашим цілям, уподобанням і фінансовим можливостям. Практикуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Абсолютно вся наукова література, яка знаходиться на віртуальних полицях нашого магазину, надається нам офіційними постачальниками від видавництва, а не сумнівними посередниками. Це гарантує, що у нас ви зможете недорого купити курс англійської або будь-яку іншу наукову літературу, яка відповідає всім нормам і має необхідні сертифікати якості. При співпраці з нами, ви першими будете дізнаватися про новинки від того чи іншого видавництва.

Про якість наданої нами продукції та орієнтації на клієнта свідчать численні відгуки, з якими ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://oxford-book.com.ua/module/ifeedback/rating. Для оптових покупців і постійних клієнтів передбачені знижки, що робить ціни ще більш вигідними, а співпраця більш приємним. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв та інші області.

English Plus підручники