Effective Academic Writing 2nd Edition

Effective Academic Writing 2nd Edition

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Effective Academic Writing 2nd Edition купити Київ Україна підручник і книга від Oxford University Press

Оксфордські підручники з англійської мови - затребувані у всьому світі книги. Фахівці, які співпрацюють з видавництвом навчальної літератури Oxford University Press, орієнтуються в сучасних освітніх методиках, тому в повній мірі реалізують їх в продукції, що випускається літературі. Не виняток - серія книг Effective Academic Writing 2nd Edition. Друге видання підручників, спрямованих на розвиток письмових навичок, відображає всі переваги першої серії і доповнено більш сучасними напрацюваннями.

                Переваги Effective Academic Writing 2nd Edition

Даний курс складається з чотирьох рівнів складності. У ньому містяться інтегровані практичні завдання, а також передбачена підтримка в режимі онлайн. Учні знайомляться з академічної письмовою мовою. Це відбувається поетапно. Спочатку вони розбирають типи і структуру пропозицій, а незабаром доходять до більш складних завдань - наприклад, написання есе.

                Матеріали рівнів А1-В2

Підручники Effective Academic Writing 2nd Edition допомагають студентам якісно вивчити письмову англійську мову, завдяки таким напрямкам матеріалу:

мотивація і підкріплення впевненості в своїх силах, орієнтація на позитивний результат;
цікавий зміст текстів і їх насиченість необхідною академічної лексикою;
вдало розроблені письмові завдання, що сприяють ефективному засвоєнню матеріалу.

Покроковий підхід дає можливість студентам вивчати інформацію в логічному і послідовному порядку. Упор на дослідні есе, які повинні стати впевненим навиком по проходженню навчання, є обгрунтованою завданням навчальних матеріалів. Також дуже важливим є доступ до цифрових матеріалами, адже вони дозволяють структурувати вивчену інформацію.

Timed Writing Practice допоможе підготуватися до здачі іспиту. Тому за допомогою серії Ефективна від Академік Райтинг студенти зможуть отримати безліч навичок, необхідних у навчанні та подальшій професійній діяльності.

                спрямованість завдань

Ті завдання, які складають основу даних навчальних матеріалів, можна умовно поділити на групи:

структуровані завдання письмового характеру;
шаблони для письма;
оригінальні тексти;
інтерактивні функції в нових електронних книгах.
Якщо ви хочете купити підручники Effective Academic Writing 2nd Edition в Україні (зокрема - в Харкові, Києві, Одесі, Львові та інших містах), це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо клієнтам гнучкі ціни і оперативну доставку замовлених книжок.

Effective Academic Writing 2nd Edition