Fairy Tales

Fairy Tales

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Fairy Tales купити книги Київ Україна від Oxford University Press

Оксфордські книги для вивчення англійської мови - приклад відмінної спеціалізованої літератури. Професіонали Oxford University Press розробляють навчальні матеріали для дорослих і дітей, щоб всі бажаючі мали можливість вивчати англійську мову за ефективним методикам, які засновані на багаторічному досвіді фахівців і сучасних напрацюваннях. Книги Fairy Tales - відмінний приклад навчальної літератури для дітей від 4 до 10 років. Матеріал викладено в цікавій захоплюючій формі з урахуванням особливостей дитячого сприйняття.

Хлопці знайомляться з чотирма класичними дитячими казками англійською мовою. Це «Золотоволоска», «Три козеня», «Алладін», а також «Миша міська і миша сільська». Навчання проходить в простий і комфортною формі. Діти читають казки і виконують цікаві завдання, які їх не обтяжують, а, навпаки, викликають інтерес. Саме тому підручники Fairy Tales користуються чималим попитом в різних країнах світу. Купити книги Фейрі Тейлз в Україні ви можете у нас в інтернет-магазині. Їх доставку можна замовити не тільки в такі великі міста, як Київ, Одеса, Львів чи Харків, а й в будь-який населений пункт, в якому працюють поштові сервіси доставки.

                Переваги навчальної серії книг Fairy Tales

Поєднання інформації в підручниках, робочих зошитах і на DVD-диску продумано грамотно і цікаво. Під керівництвом вчителя, який «озброєний» всіма необхідними навчальними методиками, діти вивчають:

Анімаційні версії казок, які відомі в усьому світі.
Оповідання, діалоги і пісні, пов'язані з тематичним матеріалом підручників. Це робить навчальний процес захоплюючим і легким.
Використовувати книги Fairy Tales можна в комплекті з будь-яким курсом початкового рівня, спрямованим на вивчення англійської мови.

                Особливості викладу матеріалу

Всі казки програються двічі. Коли йде трансляція побаченого матеріалу вдруге, на екрані можна побачити титри. При цьому кожен відеоматеріал включає 4 веселих і бешкетних пісні. З їх допомогою вивчити матеріал, пропонований оксфордськими фахівцями, можна більш ефективно.

Робочий зошит містить завдання до кожного відеоуроку. Також пропонуються замітки для вчителів.

У нашому інтернет-магазині можна придбати навчальні матеріали серії Fairy Tales, а також багато іншої сучасної оксфордской літератури. Знайомтеся з асортиментом і робіть свій вигідне замовлення.

Fairy Tales